reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dokładnie.. a inni ludzie im zazdroszczą "idealnego życia" eh [emoji35] płakać się chce, że niektórym zależy tylko na ładnym zdjęciu... internet jest niebezpieczny
Ja sama zbytnio nie publikuje nic na fb. Mam jedno zdjecie ze slubu i od czasu do czasu zmienie zdjęcie profilowe i tyle. Ale jak patrzę na to co publikuja moi znajomi to az sie wierzyć nie chce...np w wakacje jedna znajoma dodala zdjecia swojej coreczki z nad wody...z gołą dupką i ci*ką[emoji33] jak ja to zobaczylam az mnie ciary przeszly[emoji33]
Ze fb tego nie zablokowal.
 
reklama
Ja sama zbytnio nie publikuje nic na fb. Mam jedno zdjecie ze slubu i od czasu do czasu zmienie zdjęcie profilowe i tyle. Ale jak patrzę na to co publikuja moi znajomi to az sie wierzyć nie chce...np w wakacje jedna znajoma dodala zdjecia swojej coreczki z nad wody...z gołą dupką i ci*ką[emoji33] jak ja to zobaczylam az mnie ciary przeszly[emoji33]
Ze fb tego nie zablokowal.
Mam tak samo. Na fb wrzucę zdjęcie jedno na rok ale nie dzielę się każdym weekendem każdy posiłkiem na fb..
 
Ja sama zbytnio nie publikuje nic na fb. Mam jedno zdjecie ze slubu i od czasu do czasu zmienie zdjęcie profilowe i tyle. Ale jak patrzę na to co publikuja moi znajomi to az sie wierzyć nie chce...np w wakacje jedna znajoma dodala zdjecia swojej coreczki z nad wody...z gołą dupką i ci*ką[emoji33] jak ja to zobaczylam az mnie ciary przeszly[emoji33]
Ze fb tego nie zablokowal.
Dokładnie w okresie wakacyjnym pełno mamuś wrzuca fotki nagich lub półnagich maluchów.. Nie myślą, że ktoś może to zobaczyć i nie ważne że niby widzą te zdjęcia tylko znajomi , ale nigdy nie wiesz do końca czy Ci znajomi są do końca normalni

Sama na fb mam tylko zdjęcia profilowe, pare z Tż i chyba to tyle..
A jak czasem zajrzę to mocno się zdziwię, jedna znajoma co tydzień nowe profilowe, większość w samym staniku albo i bez , niby sama twarz ale widać , że nie ma ciuchów albo że to stanik i taki niesmak pozostaje [emoji12]

Widziałam artykuł o tej Oliwii , na miejscu tego ojca dziecka ja bym ją już dawno pozbawiła praw do dziecka i wysłała do psychiatry , bo to nie normalna kobieta [emoji35] [emoji34] [emoji34]
 
Właśnie oglądam z mężem.. szok
To jest po prostu ogromną tragedia dla dziecka. Obojgu bym odebrała prawa do dziecka! Matce twarz kwasem oblała to by sie uspokoiła a ojca za pita końmi przeciąga. Takie pitolenie, że on jest lepszy a gdzie był te pare miesięcy? Parzył sie z kochankami..
 
reklama
Do góry