reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kurcze ale mi się dzisiaj dziwna sytuacja przytrafiła.. wstaje rano i chcę iść do toalety ściągam spodnie od piżamy a tutaj śluz mlecznobiały, tak dużo że aż mi po nodze pociekło:szok::szok: ogólnie dzisiaj tak mokro że szok!!
A przecież do @ jakieś 4-5 dni i zawsze susza była przed, więc nie wiem o co chodzi.....:confused2:
Taki śluz jest w ciąży :D
 
reklama
Kurcze ale mi się dzisiaj dziwna sytuacja przytrafiła.. wstaje rano i chcę iść do toalety ściągam spodnie od piżamy a tutaj śluz mlecznobiały, tak dużo że aż mi po nodze pociekło:szok::szok: ogólnie dzisiaj tak mokro że szok!!
A przecież do @ jakieś 4-5 dni i zawsze susza była przed, więc nie wiem o co chodzi.....:confused2:
U mnie czuje mokro a go nie ma [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50][emoji50] więc ja już nic nie rozumiem [emoji854]
 
Pierwsza [emoji5]
Ojojjjj to ja Cię rozumiem
emoji5.png
ja też nigdy nie doświadczyłam jeżdżenia wózkiem, kupowania ubranek, uczucia kopania w brzusiu itp. wszystko to takie nowe i piękne
emoji5.png
 
Też w zeszłym tyg robiliśmy mini remoncik. We wtorek malowałam sufit na biało i kupiłam farbę dulux..... myślałam, że to dobra farba :wściekła/y: a musiałam nałożyć 4 warstwy, aby wszystko pokryło ładnie
Dulux jest slaby :p
My kiedys tylko nim malowalismy, ale odkad Jedynka wprowadzila serie farb Deco&Protect, tak skradla nasze serca
I jest calkowicie niewyczuwalna, a nie tylko ze nie smierdzi :)
 
Dulux jest slaby :p
My kiedys tylko nim malowalismy, ale odkad Jedynka wprowadzila serie farb Deco&Protect, tak skradla nasze serca
I jest calkowicie niewyczuwalna, a nie tylko ze nie smierdzi :)
Muszę zapamiętać nazwę :) Nobiles też są dobre, ale jak byłam w sklepie to już nie było i wzięłam ten przeklęty Dulux :D
 
A badałaś progesteron czy lekarz zapisała bez badania? Ja nie biorę bo orzy ostatniej wizycie gin nic nie mówił. Ale zastanawiam się czy nie powinnam bo mam dość niski progesteron no i miała ciążę biochemiczną.
Nie robilam rzadnych badań wlasnie, poprostu mi przepisał na dwa cykle teraz drugi i po tym mam się odezwać. Fakt ze przed tymi tabletkami jak dostalam okres to w trakcie pierwszego dnia okresu zrobiłam test bo poprostu go miałam i jak spojzalam pozniej na niego to byly dwie kreski wiec nie wiem czy tez bylam w tej ciąży biochemicznej czy to jakas reakcja chemiczna po czasie w każdym razie mu to powiedziałam i zapisał mi te tabletki
 
reklama
Hej dziewczyny :) Mam do was pytanie.. Zrobiłam dziś test owulacyjny i wyszedł raczej pozytyw:
IMG_1818.JPG

A to już 21dc :o zrobiłam go tylko z ciekawości, byłam pewna, ze owulacje miałam w weekend ( bolał mnie prawy jajnik i miałam dosyć dużo śluzu, a teraz jest susza). W co bardziej wierzyć? W pozytywny test czy w to, ze śluz zwiastował owulacje?
 

Załączniki

  • IMG_1818.JPG
    IMG_1818.JPG
    360 KB · Wyświetleń: 119
Do góry