reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Azulka_26, 21 Sierpień 2018.

1. Martkaaa5

Martkaaa5 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niby wszystkie to wiemy że trzeba wyluzować i odpuścić troszkę i się uda ale to tak ciężko przychodzi

2. Secretive

Secretive Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj brzuch mnie boli mocno na @

3. reklama
  4. Lu_cy

Lu_cy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Na kiedy masz termin

5. Secretive

Secretive Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na jutro

6. Kaamilaaa

Kaamilaaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Wiem ze bardzo ciężko... ja mialam takie dni kiedy przychodzila kolejna @ ze siadalam w drugim pokoju wyjmowalam takie male czapeczki i wylam ze nigdy juz nie bedzie mi dane ich założyć maluszkowi...
    Tak na to czekałam ze ciagle widzialam same ciezarne i male dzieci, dopóki nie przyszedł czas ze bylam pewna ze i tak sie nam nie uda, ze moze dopiero jak juz zaczniemy diagnostyke i leczenie i wlasnie jak mialo to nastapic to pojawily sie te wyczekane ||

7. Lu_cy

Lu_cy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Mnie też dzień przed tak bolało a jednak pykło

8. Blondi1437

Blondi1437 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No macie racje ze trzeba wyluzować tylko ze tak trudno to przychodzi. Chyba nie bede miala czasu myśleć dopiero w grudniu bo mam co rok bardzo pracujacy caly grudzień. Moze wtedy sie uda tak jak z moim poprzednim dzieckiem w sylwestra test rano i dwie kreseczki :) ale sie wtedy cieszylam...

9. martoosia04

martoosia04 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja w drugiej ciąży test robiłam 01.11 i pozytyw

10. reklama
  11. Loli05

Loli05 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cieszcie sie laseczki ze chociaz mozecie czekac w nadzieji ze piklo az do okresu,ja mam 18dc temp i testy juz sa biale od paru dni,zadnych oznak niczego ani ciazy ani owu ani okresu,kompmetnie stracony cykl,buuu:(

12. Kaamilaaa

Kaamilaaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Jak sie zastanowic to wychodzi na to ze ja test teraz robilam dokladnie miesiac pozniej niz w poprzedniej ciazy wtedy robilam pod koniec sierpnia teraz pod koniec września i termin rowno miesiac pozniej niz wczesniej z mlodym na 6.05 teraz 6.06

Poleć forum