reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No macie racje ze trzeba wyluzować tylko ze tak trudno to przychodzi. Chyba nie bede miala czasu myśleć dopiero w grudniu bo mam co rok bardzo pracujacy caly grudzień. Moze wtedy sie uda tak jak z moim poprzednim dzieckiem w sylwestra test rano i dwie kreseczki :) ale sie wtedy cieszylam...
Też robiłam w sylwestra rano test i wyszedł mi pozywtyny ;) najlepszy sylwester w moim życiu :D
 
reklama
Cieszcie sie laseczki ze chociaz mozecie czekac w nadzieji ze piklo az do okresu,ja mam 18dc temp i testy juz sa biale od paru dni,zadnych oznak niczego ani ciazy ani owu ani okresu,kompmetnie stracony cykl,buuu:(

Znam to. Wydaje mi się, że ten cykl u nas tez jest absolutnie stracony :/ wg temp. nie mam dnia owu jeszcze. Temp. ciagle w gore idzie. Po śluzie już po płodnych [emoji849] kremowy dziś już. Do tego szyjka już się zamyka. Boboseksy jakieś rzadkie i zdecydowanie za wcześnie. Ech, pozostało odliczanie do @. Jeszcze 13 dni.
 
Znam to. Wydaje mi się, że ten cykl u nas tez jest absolutnie stracony :/ wg temp. nie mam dnia owu jeszcze. Temp. ciagle w gore idzie. Po śluzie już po płodnych [emoji849] kremowy dziś już. Do tego szyjka już się zamyka. Boboseksy jakieś rzadkie i zdecydowanie za wcześnie. Ech, pozostało odliczanie do @. Jeszcze 13 dni.
U mnie 10 i tak mnie dzisiaj dziwnie kłuje raz z lewej raz z prawej strony ani o szyjce ani o śluzie się nie wypowiadam bo kompletnie się nie znam czuje tylko że mi mokro i sutki bolą
 
Ostatnia edycja:
U mnie 10 i tak mnie dzisiaj dziwnie kłuje raz z lewej raz z prawej strony ani o szyjce ani o śluzie się nie wypowiadam bo kompletnie się nie znam czuje tylko że mi mokro i sutki bolą

Mnie dzisiaj zaczęło kłuć w lewym boku i jak się poruszam to czuję mocniej jak siedzę to nie bardzo. U mnie śluz to na pewno już nie jest typowo płodny nie potrafię go określić. Wogole ja nie potrafię u siebie określić kiedy mam ten moment owulacji na pewno testy owu nie schodzi mi się z tym śluzem płodnym który miałam we wtorek duzo w środę już mniej w czwartek nie wiem jaki miałam ale dopiero test owu wyszedł pozytywny [emoji14]
 
Znam to. Wydaje mi się, że ten cykl u nas tez jest absolutnie stracony :/ wg temp. nie mam dnia owu jeszcze. Temp. ciagle w gore idzie. Po śluzie już po płodnych [emoji849] kremowy dziś już. Do tego szyjka już się zamyka. Boboseksy jakieś rzadkie i zdecydowanie za wcześnie. Ech, pozostało odliczanie do @. Jeszcze 13 dni.
No to odliczamy razem.
 
Znam to. Wydaje mi się, że ten cykl u nas tez jest absolutnie stracony :/ wg temp. nie mam dnia owu jeszcze. Temp. ciagle w gore idzie. Po śluzie już po płodnych [emoji849] kremowy dziś już. Do tego szyjka już się zamyka. Boboseksy jakieś rzadkie i zdecydowanie za wcześnie. Ech, pozostało odliczanie do @. Jeszcze 13 dni.
Powiedzcie mi jezeli nie ma tych dni plodnych to testy owulacyjne wychodza z jedną kreską? Czy zawsze wychodza dwie bo jezeli tak to co one oznaczaja jezeli jednak nie ma owulacji a sa dwie kreski tylko jedna troche słabsza????
 
Powiedzcie mi jezeli nie ma tych dni plodnych to testy owulacyjne wychodza z jedną kreską? Czy zawsze wychodza dwie bo jezeli tak to co one oznaczaja jezeli jednak nie ma owulacji a sa dwie kreski tylko jedna troche słabsza????
Wychodzi jedna jak nie ma owu, a blade wg mnie w dni płodne około owulacji, chociaż producenci piszą, że blada to negatywny ;)
 
reklama
Do góry