reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny jak to jest że sportem np jazda na rowerze i współżyciem od owu do terminu @ ograniczać w razie jakby miała być fasola czy nie bo już nie wiem a jak tak ładnie to do pracy śmigam rowerem i nie chciałabym zaszkodzić :errr:
Ja na rowerze jezdzilam przed ciążą, w czasie od owu do || i cala ciaze do kilkunastu dni przed porodem wiec mysle ze jesli jeździsz aktualnie to nie ma co rezygnować [emoji6]
 
Może być za wcześnie. Zależy kiedy była owulacja ja w dniu @ miałam cień cienia

@Fizzymensa ja bym poczekala z testowaniem do @. Ze teraz wyszla biel to nie znaczy ze ze za kilka dni nie moga pojawic sie dwie kreski ;)

Jak wam mija wieczor kobitki ;) ?

No właśnie mam taką nadzieję, że za wcześnie. Test zrobiłam żeby uspokoić swoje sumienie, bo powoli już chodziłam po ścianach :D :D
 
Ogolnie trafilismy na kiepskiego lekarza..zrobilam wszystkie badania i wg niego mialam za niska prolaktyne czy tam za wysoka- juz nie pamietam. A potem inny lekarz stwierdzil ze mam polipa i mialam mialam usuwany az 2 razy.
 
reklama
Do góry