reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dziewczyny jak to jest że sportem np jazda na rowerze i współżyciem od owu do terminu @ ograniczać w razie jakby miała być fasola czy nie bo już nie wiem a jak tak ładnie to do pracy śmigam rowerem i nie chciałabym zaszkodzić :errr:
Z tego co wiem to możesz jeździć rowerkiem [emoji5] dopóki nie ma II to nie ma co zmieniać swojego życia
 
reklama
Witam się wieczorkiem , można wreszcie odpocząć po pracy , nie wiem mam jakieś gorsze dni ostatnio , snuje się bez celu i robie wszystko mechanicznie i te ciągłe bóle głowy
Cześć, czy mogę dołączyć do Was? Starania na samym początku - niecałe 3 miesiące.
Witaj wśród Nas ! [emoji6]
Cudo [emoji173] Piękne wnętrze !
Wiecie co, faceci bywają okropni!
Miałam rano tę pierwszą wizytę u położnej i jeszcze nerwy, bo plamienie a ten do mnie pisze i pierwsze co to nawija o motorze! :mad: że jeszcze nie może odebrać bo to i sramto. Stary a jak gówniarz.
Mój to samo.. I jeszcze do tego ciągle zapomina o lekarzach i o tym , że się przejmuje tymi wizytami i nigdy nie pamięta jaki lekarz,o której idę i zapytać jak poszło [emoji12]
Nie wiem chyba więcej ryb mu muszę szykować na obiad !
Powiem Wam dziewczynki, że mam lekkiego stresa przed jutrzejszą betą[emoji33][emoji1422]
Wszystko będzie dobrze.. Czuje , że będzie piękna beta [emoji8]
Witam sie juz z domku [emoji854]
I melduje ze dojechaliśmy o 17... a wyjechalismy punkt 11... 350km w 6godzin..myslalam ze umre [emoji17]taki korek był na aurostradzie bo tir sie przewrócił ze prawie 2h staliśmy..
Super , że już u siebie jesteście [emoji4] .. Masakra , współczuję Wam męczarni. Ważne, że dojechaliście bezpiecznie! Poniedziałek ciężki dzień [emoji53]
Ja już bym pewnie zrobiła test. Ja jadę na 3 bete zaraz to się trochę wyluzuje. Jakoś spróbuje dotrwać do środy
Środa za pasem , teraz jeszcze sobie odpoczniesz na tym wolnym.. Nie stresuj się [emoji8]
Niestety nie pije kawy zatrułam się jako dziecko także u mnie odpada jakoś przeżyję ważne że to nie ból migrenowy bo byłoby gorzej
Mam to samo.. Na sam zapach mam mdłości [emoji12]
Cos mialyscie dobrego na obiad?szukam inspiracji...ja zrobilam bigos ze slodkiej kapusty mialbyc na dwa dni no ale przy moim mezu to siw nic nie uchowa na dwa dni:(
U mnie kopytka były , jutro nie wiadomo jeszcze
Hej ;)
Przygarniecie mnie? :D
@Loli05 u mnie trzy dni z rzedu na obiad golabki
@Fizzymensa robilas moze test?
Cześć [emoji4] Z Nami raźniej !
Hej Estta witaj!

Tak robiłam dzisiaj rano bo już nie mogłam wytrzymać [emoji14] ale niestety biel wyszła :< Może jeszcze za wcześnie? @ ma być planowany za 2-3 dni
Lepiej poczekać do terminu @, za 2-3 dni mogą być już || kreski [emoji9]
 
Dziewczyny jak to jest że sportem np jazda na rowerze i współżyciem od owu do terminu @ ograniczać w razie jakby miała być fasola czy nie bo już nie wiem a jak tak ładnie to do pracy śmigam rowerem i nie chciałabym zaszkodzić :errr:
Pewnie, że możesz :) zwłaszcza jeśli jesteś do tego przyzwyczajona

Witam wieczorem z lozka. Leżę juz bo miałam chwile temu taki ból podbrzusza ze mnie aż zgięło! [emoji33] masakra! [emoji33]
Dziwne.. Ale mam nadzieję że nic złego! Ale bardziej klucie czy tępy ból?
 
reklama
Do góry