reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Nie obraz się, ale masz dopiero 18 lat jak wynika z roku i tego co piszesz. Moim zdaniem powinnaś podejść fo tego na spokojnie masz jeszcze czas na dzieci, i nic nue jest przesadzone. Wyluzuj się i daj sobie czas, jesteś młodziutka.

Owszem jestem młoda i mam dużo czasu ale Nie wybrała. Momentu w którym tego zapragnęłam zawsze mówiłam ze chce urodzić w wieku. Kiedy mama mnie urodziła czyli 21 lat a stało się tak ze od paru miesięczny pragnę tego nie moja wina [emoji20][emoji20]
 
reklama
@Ewelina pisala tu o kolezance ktora leczyla się z powodu bezplodnosci, jej wieku nie podała wiec skad wnioskujesz ze ta dziewczyna ma 18lat ??

Dziewczyna ma 17 ale racja jest taka jest moim wrogiem wiec nie wiem wszystkiego czy chciała czy nie czy się starała czy nie wiec nie chce oceniać sama chce chodź jestem bardzo młoda
 
Ja wywnioskowałam ze to 18 latka wiec jeszcze dziecko, nikogo nie obrażając, wiec nie ma mowy o bezpłodności i staraniach przez lata jak my. Oczywiście mogę się mylić.
Wiesz co strasznie mnie zawsze razi ze większość uważa ze 18/20lat to jeszcze dziecko, co ona wie o zyciu czy staraniach.. mloda jest to ma czas... czy to znaczy ze skoro jest mloda to moze sobie dluzej czekac na dziecko, dluzej sie starac i dłużej przezywac comiesięczne porażki? Jakos inaczej bedzie je przeżywać niz dziewczyna majaca 30lat...? Uwierz ze nie.
Czasami mozna byc mlodym i miec powazne problemy z zajsciem w ciążę, znam dziewczynę ktora zaczela starac sie o ciążę w wieku 20lat, dopiero po 4latach! Staran sie udało a wcześniej niestety dwie ciaze straciła..
Nie oceniajmy wiec prosze ludzi tylko na podstawie tego ile ktos ma lat....
 
Widzę,że temat wagi dzieci ... Iga ma 8 miesięcy skończone i waży gdzieś mniej więcej 8,5 kg [emoji16] więc jest już co nosić [emoji23]

Co do sloiczkow- też uwielbia [emoji16]No cóż... co będę dziecku żałować jak lubi [emoji23] zresztą dla mnie to też wygodne... no nie będę ukrywać [emoji6]
Obiadki moje też je ale nie wszystko jej właśnie smakuje, nieraz się nagotuje, a ona pluje... No i muszę słoiczek otworzyć
Mój to tylko zupy zjada na inne dania zaraz głowę odkręca naleśników nie lubi placuszków żadnych też nie no i u nas też słoik idzie jak mój obiad nie pasi ;P
 
Staram się czekać ale jestem zła i smutna dziewczyna o rok młodsza pękła gumka zaszła moj taki wróg z powodu wcześniejszej wnęki leczyła się jakoś na bezpłodność i tez niechcący zaszła a ja tak chce i nie mogę czemu to jest takie nie sprawiedliwe [emoji174][emoji174][emoji20][emoji20]
Dziewczyna ma 17 ale racja jest taka jest moim wrogiem wiec nie wiem wszystkiego czy chciała czy nie czy się starała czy nie wiec nie chce oceniać sama chce chodź jestem bardzo młoda
No to cie nie zrozumialam wczesniej. Myslalam, ze piszesz o dwóch różnych osobach, tak mi to zabrzmiało..
 
Wiesz co strasznie mnie zawsze razi ze większość uważa ze 18/20lat to jeszcze dziecko, co ona wie o zyciu czy staraniach.. mloda jest to ma czas... czy to znaczy ze skoro jest mloda to moze sobie dluzej czekac na dziecko, dluzej sie starac i dłużej przezywac comiesięczne porażki?
Czasami mozna byc mlodym i miec powazne problemy z zajsciem w ciążę, znam dziewczynę ktora zaczela starac sie o ciążę w wieku 20lat, dopiero po 4latach! Staran sie udało a wcześniej niestety dwie ciaze straciła..
Nie oceniajmy wiec prosze ludzi tylko na podstawie tego ile ktos ma lat....

Mimo ze nie przepadam za nią z całego
Serca jej gratuluje. Nie ważne czy to wpadka czy starania sama tego chce jak najszybciej doświadczyć.

Dziś rozmawiałam z moja wychowawczynią i zapisuje się do kolejnego projektu szkolnego i będę jeździć do Otwocka do domu dziecka zajmować się maluszkami
 
reklama
Do góry