reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Niby wszystkie to wiemy że trzeba wyluzować i odpuścić troszkę i się uda ale to tak ciężko przychodzi
Wiem ze bardzo ciężko... ja mialam takie dni kiedy przychodzila kolejna @ ze siadalam w drugim pokoju wyjmowalam takie male czapeczki i wylam ze nigdy juz nie bedzie mi dane ich założyć maluszkowi...
Tak na to czekałam ze ciagle widzialam same ciezarne i male dzieci, dopóki nie przyszedł czas ze bylam pewna ze i tak sie nam nie uda, ze moze dopiero jak juz zaczniemy diagnostyke i leczenie i wlasnie jak mialo to nastapic to pojawily sie te wyczekane || [emoji6]
 
No macie racje ze trzeba wyluzować tylko ze tak trudno to przychodzi. Chyba nie bede miala czasu myśleć dopiero w grudniu bo mam co rok bardzo pracujacy caly grudzień. Moze wtedy sie uda tak jak z moim poprzednim dzieckiem w sylwestra test rano i dwie kreseczki :) ale sie wtedy cieszylam...
 
Cieszcie sie laseczki ze chociaz mozecie czekac w nadzieji ze piklo az do okresu,ja mam 18dc temp i testy juz sa biale od paru dni,zadnych oznak niczego ani ciazy ani owu ani okresu,kompmetnie stracony cykl,buuu:(
 
reklama
Jak sie zastanowic to wychodzi na to ze ja test teraz robilam dokladnie miesiac pozniej niz w poprzedniej ciazy [emoji14] wtedy robilam pod koniec sierpnia teraz pod koniec września [emoji14]i termin rowno miesiac pozniej niz wczesniej [emoji14] z mlodym na 6.05 teraz 6.06 [emoji14]
 
Do góry