reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Wydaje mi się, że to wiele czynników na to wpływa. Psychika też napewno dużo daje.
Mój Narzeczony to mój pierwszy i wychodzi na to, że ostatni partner seksualny. Ale hmm też miałam problem z orgazmami, nie czułam się pewnie i potrzebowałam czasu. Orgazm pochwowy miałam może 3 razy. Po prostu stawiamy teraz na stymulacje łechtaczki. Bliskość i uczucie pozwala mi się zrelaksować i poczuć więcej pewności siebie. Nie udaje orgazmów ,bo po co , oczywiście że czasem zdarza się że obejdę się bez dojścia, ale jestem zadowolona z samego faktu bliskości..

No i to najważniejsze, że jesteście oboje zadowoleni :)
 
reklama
O to to, my tez postawilismy na stymulacje lechtaczki i tak jak mówisz meeega przyjemność sprawia mi sama bliskość z nim a orgazm to wisienka na torcie bez której tez potrafię się czasem obejsc, byle nie za często [emoji23][emoji23]
Czytałam Twoją wcześniejszą wypowiedź. My też dobraliśmy się pod względem potrzeb , więc nie ma fochów pod tym względem.
Lubię kiedy on jest na mnie lub od tyłu. Za to on woli kiedy ja jestem na nim [emoji23][emoji23] Także za każdym razem można innaczej.. a nie zgaś światełko, chodź pod kordełke, 5 minut i dobranoc [emoji39] Bo i takie pary bywają..
Myślę że też rozmowa dużo daje, jeśli mówimy mi się podoba to i to , spróbujmy tak i tak. Obie strony się angażują to uda się im znaleźć radość i przyjemność z seksu
 
Czytałam Twoją wcześniejszą wypowiedź. My też dobraliśmy się pod względem potrzeb , więc nie ma fochów pod tym względem.
Lubię kiedy on jest na mnie lub od tyłu. Za to on woli kiedy ja jestem na nim [emoji23][emoji23] Także za każdym razem można innaczej.. a nie zgaś światełko, chodź pod kordełke, 5 minut i dobranoc [emoji39] Bo i takie pary bywają..
Myślę że też rozmowa dużo daje, jeśli mówimy mi się podoba to i to , spróbujmy tak i tak. Obie strony się angażują to uda się im znaleźć radość i przyjemność z seksu
Tez tak uważam, mój np uwielbia pod prysznicem ja szczerze mówiąc nie byłam na początku z tego zachwycona ale przyznaje ze z czasem nawet się przekonałam do tego. Ja uwielbiam kiedy jest na mnie albo z tylu i on tez się stara żeby było ok. Tak jak mówisz najgorsze jest chyba schować się pod koldra, zgasić światło i szybko szybko bo jeszcze ktoś uslyszy [emoji23] trzeba ze sobą o tym rozmawiać mówić co nam sprawia przyjemność itp. Dla mnie np seks w związku jest bardzo ważny tzn nie sama fizyczność a takie cudowne uczucie polaczenia. Nie potrzebuje orgazmu za każdym razem bo czuje ze jestem kochana ze on pragnie nie tylko mojego ciała ale całej mnie jest w nas taka namiętność nie tylko wyzycie się ale w takiej chwili jesteśmy jak jeden organizm ale się poetycko rozpisalam [emoji23][emoji23]
 
Hehe ale mamy tematy :D
A mój tż wczoraj jak się położyłam już spać bo do pracy to on grał wcześniej cały czas i nic nie mówił a jak ja się położyłam to on do mnie : " Dziś jest drugi dzień, pamiętasz ?Wczoraj nic to dziś......" :-D:-D:-D
No i teraz będzie pilnował , żeby co drugi dzień było <3 ....
A później podczas <3 walnął jakiś tekst , że tak się śmiałam , że nie mogłam się uspokoić a on do mnie "No kochaj się.... a ja : no przecież się kocham" :-D:-D:-D kupa śmiechu normalnie :p
 
Cześć dziewczyny potrzebuje porady dwa dni temu siedem dni po owu robiąc siku zauważyłam śluz podbarwiony krwią dzisiaj na wkładce miałam brunatna wydzielinę i już się skończyło jestem 6 dni przed miesiączka jeszcze tak nigdy nie miałam
 
reklama
Wow kilka razy orgazm miec to mi sie nie zdarzylo,u mnie juz duzo zalezy czy mi sie chce,jak mi sie chce to wiem jak dziala moje cialo,ale tak jak mowicie to trzeba sie nauczyc kiedy scisnac miesnie i jak sie poocierac...my jestesmy ze soba juz 16 lat wiec sex jest rozny,za mlodu to i po pare razy sexy byly tak jak u was
 
Do góry