reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
O matko podziwiam bo ja na sam widok kury dostaje zawalu [emoji23] juz nie daj Bog zeby podeszla

Serio kure sie da wytresowac? Nie wiedzialam [emoji15]

Moja corka sie bardzo interesuje zwierzetami [emoji6]
Kurcze ja mam kury z rana jak kurnik otwieram i jeść im daje to one nie przyjdą i nie zjedzą póki w garczek nie zapukam wtedy już wszystkie się do korytka zbiegają.
 
Hej [emoji176] to czekamy na wieści jak po tym usg [emoji2] a jak się w ogóle czujesz? [emoji176] U mnie dziś jest 9tc+3 [emoji2]
Melduję że jestem staram się czytać na bieżąco ;) U mnie 10t5d czekam na prenatalne 18.01 i tak się kręci pomału. Dzisiaj pojechałam o 9 na godz do pracy pomoc koledze co mnie zastepuje wyszłam o 1430 taka głodna
@Kaamilaaa no coś dawno się @NatBluebell nie odzywa znowu
 
reklama
Do góry