reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Nie no co wy, poważnie?? Ja myślałam ze takie historie to na dziale miedzy basniami a legendami [emoji12] ale kurde poważnie, aż się wystraszylam teraz ze 10 dni różnicy?? Masakra jakaś, to chyba nawet nie bliźnięta co?? [emoji33][emoji33]
Poważnie co prawda to było 3 lata temu, nawet potem lekarz się śmiał ze będąc w ciąży zaszła w ciążę.
 
reklama
Wiesz ja chemie bralam bo nowotworó miałam na tym jajniku a mam tylko jednego to panikuje [emoji58]
No rozumiem, ja pamiętam jak panikowalam przez moje torbiele mówili ze dzieci nie będę mogła mieć a tu proszę dwoje na świecie o trzecie się staram [emoji6] będzie dobrze znam dziewczyny które i z jednym jajnikiem zaszły w niejedna ciaze, osobiście znam faceta który miał nowotwor jednego jądra zdecydował się na operacje jedno usuneli, drugie zostawili i facet splodzil dwoje dzieci, trzeba być dobrej myśli. Trzymam za ciebie kciuki [emoji8][emoji6]
 
No rozumiem, ja pamiętam jak panikowalam przez moje torbiele mówili ze dzieci nie będę mogła mieć a tu proszę dwoje na świecie o trzecie się staram [emoji6] będzie dobrze znam dziewczyny które i z jednym jajnikiem zaszły w niejedna ciaze, osobiście znam faceta który miał nowotwor jednego jądra zdecydował się na operacje jedno usuneli, drugie zostawili i facet splodzil dwoje dzieci, trzeba być dobrej myśli. Trzymam za ciebie kciuki [emoji8][emoji6]
Trzeba byc dużym optymista żeby wierzyć że się uda jeśli lekarze nie dają szans na dzieci. Ja to jestem wiecznym pesymista albo inaczej... Od początku zakładam że coś mi się nie uda i mam tak od małego ;P ale podziwiam ludzi z tak dużymi problemami że potrafią myśleć pozytywnie
 
No rozumiem, ja pamiętam jak panikowalam przez moje torbiele mówili ze dzieci nie będę mogła mieć a tu proszę dwoje na świecie o trzecie się staram [emoji6] będzie dobrze znam dziewczyny które i z jednym jajnikiem zaszły w niejedna ciaze, osobiście znam faceta który miał nowotwor jednego jądra zdecydował się na operacje jedno usuneli, drugie zostawili i facet splodzil dwoje dzieci, trzeba być dobrej myśli. Trzymam za ciebie kciuki [emoji8][emoji6]
Dziękuje kochana [emoji8] ja to mowie jeszcze jedno, żeby corcia miała rodzenstwo i może się dziać co chce. W sumie mam dopiero 19 lat mogła bym poczekać no ale jak jest szansa to trzeba robić niż potem miała by się historia powtórzyć 3 raz. Moja mama się śmieje ze z młodą na balety chodzić. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja musialam wejsc na bb przez strone nie apke z ktorej korzystam caly czas, i na glownej stronie tam gdzie wszystkie fora znajdz Fora Zamknięte i powinien ci sie wyswietlac ten zamknięty. Trzeba zaznaczyc obserwuj i juz jesli korzystasz z apki to i tu bedzie normalnie dzialac [emoji854]
 
reklama
Do góry