reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Mi dzisiaj gin mówi że rok czasu to normalne , też trzeba wiedzieć czy ma się owulacje co miesiąc. Bo w moim przypadku ból owulacyjny czuje co drugi miesiąc czyli tak jakby pol roku w ciagu roku. Trzymam kciuki u mnie też wokoło wszystkie w ciąży.
Owulacja występuje, ale czy co miesiąc też pewności nie mam.. W przyszłym cyklu planuje pójść na monitoring, chociaż mam cichą nadzieję że uda się w tym zaskoczyć..
 
reklama
Mi dzisiaj gin mówi że rok czasu to normalne , też trzeba wiedzieć czy ma się owulacje co miesiąc. Bo w moim przypadku ból owulacyjny czuje co drugi miesiąc czyli tak jakby pol roku w ciagu roku. Trzymam kciuki u mnie też wokoło wszystkie w ciąży.
Lekarze tak mówią, ale moim zdaniem to nie jest normalne :) rok to bardzo długo i najlepiej badać się już wcześniej :)
 
Lekarze tak mówią, ale moim zdaniem to nie jest normalne :) rok to bardzo długo i najlepiej badać się już wcześniej :)
U mnie jak na razie wszystko ok . Poczekam jeszcze z tydzien jak @ nie bedzie to zrobię 2 test bo jak na razie żadnych oznak zbliżającej się @ tak jakoś dziwnie nawet brzucha nie mam wzdetego . Gin dzisiaj mówiła że widzi mały pęcherzyk ale nic nie było widać. A powiedz mi jeżeli się znasz czy 12mm endometrium to jest ok przy ciąży?
 
U mnie jak na razie wszystko ok . Poczekam jeszcze z tydzien jak @ nie bedzie to zrobię 2 test bo jak na razie żadnych oznak zbliżającej się @ tak jakoś dziwnie nawet brzucha nie mam wzdetego . Gin dzisiaj mówiła że widzi mały pęcherzyk ale nic nie było widać. A powiedz mi jeżeli się znasz czy 12mm endometrium to jest ok przy ciąży?
Nie wiem, ale w fazie lutealnej endometrium narasta w przedziale 9-15mm więc chyba u Ciebie jest jeszcze za wcześnie musisz czekać [emoji6]
 
Dziewczyny jak nie wiecie czy macie owulacje to polecam paski owulacyjne. Można zobaczyc kiedy się ma i czy w ogóle. Ja stosowałam. Można na Allegro kupić za 12 złotych chyba 60 szt. Jeśli się okaze ze macie owulacje to może mąż powinien sprawdzić czy z nim Ok. Może ma słabe plemniczki. Warto dbać o zdrowie ale to nie tyczy się tylko kobiet.
 
Dziewczyny jak nie wiecie czy macie owulacje to polecam paski owulacyjne. Można zobaczyc kiedy się ma i czy w ogóle. Ja stosowałam. Można na Allegro kupić za 12 złotych chyba 60 szt. Jeśli się okaze ze macie owulacje to może mąż powinien sprawdzić czy z nim Ok. Może ma słabe plemniczki. Warto dbać o zdrowie ale to nie tyczy się tylko kobiet.
Tak, testy mogą pomóc wskazać kiedy jest owulacja, a przynajmniej kiedy jest skok hormonu LH :) Też korzystam z tych z allegro.
 
reklama
Do góry