reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny jak nie wiecie czy macie owulacje to polecam paski owulacyjne. Można zobaczyc kiedy się ma i czy w ogóle. Ja stosowałam. Można na Allegro kupić za 12 złotych chyba 60 szt. Jeśli się okaze ze macie owulacje to może mąż powinien sprawdzić czy z nim Ok. Może ma słabe plemniczki. Warto dbać o zdrowie ale to nie tyczy się tylko kobiet.
Mój już 3 badania takie wykonał, i co prawda wyniki są na granicy, ale działamy żeby je polepszyć śpi bez gatek, telefonu w kieszeni nie nosi, oboje przeszliśmy na dietę . Może znacie jakieś dobre suplementy dla Panów polepszajace płodność?
 
FertilMan - suplement dla mężczyzn
Mój bierz Supramen i Nucleox. Oraz EyeQ. Efekty w wynikach widać.

Btw troszkę mnie tu nie było. Nieco odcielam się od czytania i nastawiania. Musiałam oczyścić głowę :)
Mam właśnie pierwszy cykl na Clo z monitoringiem. Pęcherzyki ładnie urosły. W sobotę do południa był zastrzyk z Ovitrelle. Dziś rano przytulanki, będziemy je jeszcze poprawiać jutro rano i we wtorek. Mam dziwne uczucie w brzuchu. Troszkę skurcze, troszkę taką pełność. Dziwne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Staram się nie stresować i nie martwić na zapas :)
 
Mój bierz Supramen i Nucleox. Oraz EyeQ. Efekty w wynikach widać.

Btw troszkę mnie tu nie było. Nieco odcielam się od czytania i nastawiania. Musiałam oczyścić głowę :)
Mam właśnie pierwszy cykl na Clo z monitoringiem. Pęcherzyki ładnie urosły. W sobotę do południa był zastrzyk z Ovitrelle. Dziś rano przytulanki, będziemy je jeszcze poprawiać jutro rano i we wtorek. Mam dziwne uczucie w brzuchu. Troszkę skurcze, troszkę taką pełność. Dziwne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Staram się nie stresować i nie martwić na zapas :)
Właśnie supramen słyszałam że jest najlepszy, drogi ale podobno działa cuda. Dziękuję :)
 
Hej :) Ja mam 24 lata więc spokojnie 3 cykle nieudane teraz czekam na @ albo na II KRESKI :) do roku czasu to normalne tak dzisiaj mi gin powiedziała i tak z 3msc powinno się brać kwas foliowy przed staraniami ja biorę 2 msc i nie ma się co nakręcać to jest ważne ;)
Hej! Przepraszam, że dopiero teraz ale dawno tu nie zaglądałam udało się! 9 tydzień ciąży obecnie
 
reklama
Witam mam pytanie czy któraś z Pan miała tuż po miesiączce Odrazu przezroczysty śluz??

Staramy się z mężem o drugą DZIDZIE ale narazie bez skutków

Wcześniej w lutym miałam 6 lutego 10 dni plamienia plus 3 dni okresu po 11 dniach dostałam okres trwał 4 dni w marcu miałam po 27 dniach i również trwał 4 dni ale zaraz po dostałam śluz przezroczysty w pewnym momentach był trochę lepki jakby bialawy a dziś znowu przezroczysty trochę wodnisty trochę zwarty

Czy ktoś mial może podobna sytuację?? dziękuję za odpowiedz
 
Do góry