reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy sie z mężem o malenstwo

Zycze Wam jak najlepiej jak czlowiek sie stara to co cykl ma.objawy uwierzcie mi[emoji14]glowa robi swoje!

Trzymam kciuki za Was.

010igov35ye70zfx.png
Mam tego świadomość, nie popadam bynaj mniej w paranoje... wiara czyni cuda. Napisałam o tym, bo Staram się już kilka cykli i pierwszy raz takie coś czuję. Wychodzę z założenia uda się to się uda, nie uda to trzeba próbować dalej;) przy pierwszej ciazy nic nie miałam żadnych objawów.
 
reklama
Tez mam śluz mleczno bialy od kilkunastu dni i teraz właśnie kluje mnie lewym jajniki nie ciągle ale tak jest
 
A czy kolwiek poczekamy jak 7 nie dostane do niedzieli w pon robię tescik i dam znac a staramy sie od stycznia
 
Są te różne aplikacje który tydz
itp. I chciałam sprawdzić czy dobrze liczyłam a okazuje sie ze każdy liczy inaczej.
 
reklama
Lisia a po co Ci to teraz jestes jeszczw przed terminem @ nie nakrecaj sie..sa rozne sposoby liczenia jedne licza skonczone tygodnie i inne rozpoczate.Najwqzniejsze jest to co lekarz powie a nie jakis kalkulator.

010igov35ye70zfx.png
 
Do góry