reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy sie z mężem o malenstwo

Hej dziewczyny. Troche mnie nie bylo. Ale mamy dzis poniedziałek a @ powinnam miec góra za 3 dni zero znaków nic kompletnie. Troche pobolewają mnie jajniki śluzu jeszcze więcej. Ogółem nastawiłam sie na okres by być potem mimo to mile zaskoczona
 
reklama
Dodam jeszcze ze od paru dni zauważyłam dziwne zachowanie mojej kotki łazi za mną krok w krok miałczy ociera się nie wiem czy ona cos czuje czy co
 
Lisia czekaj spokojnie :-) choc jak sie niecierpliwisz to jutro juz mozesz zrobic bete.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Hej dziewczyny udalo sie ale dopiero w marcu 10 marca miałam ostatnia miesiączkę i do tej pory cisza czuje ze się udalo jestem szczęśliwa bola mnie piersi śluzu dużo wczoraj wieczorem troszkę mnie mulilo ale nie wymiotowałam dzis według wyliczeń jest 6tydz okres jak w zegarku co 31 dni a juz jest 36 tydz nigdy tak długiej przerwy nie miałam mąż odrazu sie domyślił strasznie sie cieszy termin niby mam na 14 grudnia
 
Do góry