reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy sie z mężem o malenstwo

lisia24

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2017
Postów
17
Hej. Staramy sie z mężem o 2 malucha teraz ostatni okres miałam 8 lutego owulacje miałam według wyliczeń 21-23 luty. A tuliliśmy sie 19 lutego 24 do lutego. Teraz powinnam miec okres gdzies 7 marca. Według moich wyliczeń wychodzi 4 tydz. Okres mam 28-30 pisze tak ogólnikowo bo w tych dniach mnie więcej dostaje okres. Tylko zastanawiam sie czemu nie ma plamienia implantacji zarodka czy zawsze występuje.
Pozdrawiam
 
reklama
Lisia to ze przytulaliscie sie z mezem w owulacjie nie rowna sie zaplodnieniu ...i nie nie zawsze dochodzi do ciazy.Wrecz powiedzialabym ze rzadko komu udaje sie od tak za 1 razem.
Powodzenia.

010igov35ye70zfx.png
 
Hej. Staramy sie z mężem o 2 malucha teraz ostatni okres miałam 8 lutego owulacje miałam według wyliczeń 21-23 luty. A tuliliśmy sie 19 lutego 24 do lutego. Teraz powinnam miec okres gdzies 7 marca. Według moich wyliczeń wychodzi 4 tydz. Okres mam 28-30 pisze tak ogólnikowo bo w tych dniach mnie więcej dostaje okres. Tylko zastanawiam sie czemu nie ma plamienia implantacji zarodka czy zawsze występuje.
Pozdrawiam
Idziesz ze mną w cyklu identycznie:) czy się uda czas nam pokaże:)a masz jakieś klucia?
 
Dokładnie, nie zawsze przytulaski w okresie okołoowulacyjnym kończą się ciążą. I nie zawsze plamienie implantacyjne występuje. U mnie nie było ani śladu plamienia, a znajome normalnie miesiączkowały do 3 miesiąca ciąży. Wiele zależy od organizmu. Poza tym każda ciąża jest inna, nawet u tej samej kobiety w jednej i drugiej ciąży objawy mogą się różnić.
 
Mam boleści podbrzusza biust pobolewa śluz jest inny sama nie wiem a bardzo bym sie cieszyła obserwuje to wszystko od początku cyklu
 
te wszystkie objawy mogą być i na ciążę i na zbliżający się okres, działają te same hormony :) poczekaj kilka dni i zrób test
 
No mam zamiar poczekać właśnie i chcieli byśmy córeczkę ale czy nam sie uda to trudno wywnioskować.
 
A ja nie lubię czekać :) mąż dzisiaj sprawił mi 10 testów;) tak na zapas:) no ja mam taki mleczny śluz, przy wysiłku jest go więcej...od dwóch dni mam klucia jajnika. A czy coś się uda czas pokaże.
 
Ja nie mialam żadnego plamienia podczas zagniezdzania zarodka a wszystkie inne objawy typowo sprzed okresu po prostu u mnie nie występowały... miał być okres a tu zero bólu podbrzusza zero bólu piersi a brak apetytu zmęczenie i wymioty od 5 tygodnia do 24 tygodnia w dzień w dzien po kilka a nawet kilkanaście razy... ale czego się nie wytrzyma dla malenstwa...
 
reklama
Zycze Wam jak najlepiej jak czlowiek sie stara to co cykl ma.objawy uwierzcie mi[emoji14]glowa robi swoje!

Trzymam kciuki za Was.

010igov35ye70zfx.png
 
Do góry