reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się🥰

reklama
Z jednej strony zgadzam się z tym, żeby kalendarzyki i temperaturę odłożyć na bok, z drugiej - też mi się wydawało, że mam spoko cykle, bo przecież o czasie, zawsze jak w zegarku. A tu się okazuje po obserwacjach, że mam za krótka ostatnią fazę cyklu i zapłodniona komórka nawet nie ma szans się zagnieździć. Więc sprawdzaj, ale jednak podchodź do tego na luzie, żeby się nie zafiksować ;)
 
hej :) Jakoś pół roku, ale zaskoczył mnie test owulacyjny pozytywny, mimo że wczoraj powinnam dostać okresu a nadal go nie ma, czytałam, że test owulacyjny może wykryć wczesną ciąże, ale kto to wie czy to prawda :D
Test owulacyjny nie wykrywa ciąży :) tylko hormon LH. Zrób test ciążowy [emoji259]
 
Wczoraj test ciążowy negatywny, więc muszę pewnie poczekać jeszcze 2 dni no chyba, że @ przyjdzie wczesniej :( mam regularne miesiączki co 28 dni więc trochę to opóźnienie mnie zaskoczyło ale no trzeba poczekać :)
 
Dziękuje dziewczyny, na razie jest na luzie, chociaż nie powiem na pewno to przykre jak się ciągle widzi jedna kreskę. Niektórzy zachodzą w ciążę mimo że tego nie chcą, a niektórym tak ciężko w nią zajść. Ale to dopiero początek, dziękuję na zwrócenie uwagi, że psychika odgrywa dużą rolę. Więc na spokojnie, a wszystkim starającym się życzę szybkiego upragnionego widoku 2 kresek 😘😘😘
 
reklama
Do góry