reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się🥰

reklama
No i nie musiałam testować bo okres przyszedł w sobotę wieczorem. Tak więc działamy dalej.
Nowy cykl nowa nadzieja :) a robisz testy owulacyjne? Ja zrobiłam w tym miesiacu, na opakowaniu było napisane żeby sprawdzić do 10 min, bo po 10 min jest już nie wiarygodny test. Sprawdziłam po 3 min nic a po chyba 7 dwie kreski. Chyba muszę kupić bardziej konkretny test owulacyjny. A może nie będzie już potrzebny.
 
Ja też dołączę :) my obecnie drugi cykl starań w domu jeden trzylatek. Ale na razie na luzie bo w pracy trochę zawirowań :)
 
Cześć dziewczyny, dołączam do Was!
my z mężem staramy się od 5 cykli, w tym przyjmujemy taktykę zbliżeń co drugi dzień! Trzymam za Wszystkie Was mocno kciuki ❤️
 
A pamiętasz po jakim czasie zorientowałaś sie, że się udało, czekałaś do miesiączki czy już wcześniej coś czułaś? Powodzonka tym razem też się uda.
 
Nowy cykl nowa nadzieja :) a robisz testy owulacyjne? Ja zrobiłam w tym miesiacu, na opakowaniu było napisane żeby sprawdzić do 10 min, bo po 10 min jest już nie wiarygodny test. Sprawdziłam po 3 min nic a po chyba 7 dwie kreski. Chyba muszę kupić bardziej konkretny test owulacyjny. A może nie będzie już potrzebny.
Nie robię testów owulacyjnych ale zastanawiam się nad nimi. Moze ktoś poleci jakieś sprawdzone? 😉 Póki co uczę się siebie swojego cyklu.
 
reklama
Do góry