reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się🥰

I ja do was dołączam 😉 staramy się z mężem o maleństwo, teraz jestem wlasnie 4 dni po owulacji i czekam niecierpliwie az bede mogla zrobić test. Strasznie się denerwuje.. trafiłam na to forum i tak milo tu, ze tez chcialabym tu byc
 
reklama
Witamy witamy, ja będę testować we wtorek może z ciekawości w ndz. Piersi mam jak donice, ale tak zawsze mam przed miesiaczką I brzuch też bolał. No, ale zobaczymy.
 
Hej, my też z mężem się staramy o drugą dzidzię, to nasz 2 cykl. Owu ma być na dniach 🤩 kupiłam testy, dziś zrobiłam pierwszy, na razie negatywny, także zobaczymy. W poprzednią ciążę zaszłam za pierwszym cyklem, ale to było 5 lat temu także teraz już pewnie tak łatwo nie będzie 😱
 
Hej dziewczyny chyba w tym cyklu też lipa, bo dzisiaj strasznie boli mnie brzuch okresowo, a okres dopiero we wtorek, a pewnie przyjdzie jutro jak jedziemy na wakacje. Takie moje szczęście zawsze tak się przesunie, że na ważne momenty mam okres. Już się nie łudzę nawet w tym cyklu. 🥲
 
Hej dziewczyny to może i ja się dołączę 😘 u nas starania i drugą dzidzie od 7 msc bez sukcesu 😪 o pierwszego syna staraliśmy sie 4 msc tutaj chyba jeszcze większy uparciuch będzie 😅 do okresu 5 dni.... ale czuję że chyba nic z tego . Typowe objawy na okres napuchniety brzuch czego nie cierpie i mam od czasu starań 😒 lekko bolące piersi szyjka twarda.... także juz nawet nie chce mi sie testować tymi czułymi testami.
Pozdrawiam i owocnego weekendu 💕
 
Cześć dziewczyny,

od 8 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, oczywiście na razie bezskutecznie.
Dzisiaj mąż był na badaniach i w morfologii nie wyszły najlepiej ponieważ w plemnikach o prawidłowej budowie wyszedł 1%, reszta wyników wyszła okej.
Możecie mi powiedzieć czego powinnam sie spodziewać, na co sie szykować?
Jutro mam wizytę u lekarza ale chciałabym wiedzieć juz cos od razu.
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? U mnie miesiączka się spóźnia, mam 33 dzień cyklu, przeważnie mam 30. No ale trochę podrozowalam, trochę stresu, mało snu, jutro będę testować.
 
reklama
Hej dołączam do was czekając na @ jeszcze 4 dni...
Staram się od roku i nic. Po 12 letniej przerwie macierzyńskiej...
 
Do góry