reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie

Tak mi pokazuje że od 31do 4czerwca mam dni płodne 5czerwiec to owulacja i potem 6 i 7 czerwiec też są dni płodne
 
reklama
Woooow 😬 @MONIA291 nie odbierz tego źle, nie dogryzam ani nic tylko dobrze radzę, żebyś się troszkę dokształciła w tym temacie. Może Ci to zaoszczędzić dużo czasu i stresu :) Oczywiście wiadomo forum jest od tego żeby pytać i się radzić, ale widzę że Tobie niestety brakuje bardzo podstawowej wiedzy. I zdobywanie jej na forum nie wiem czy jest dobrym pomysłem. Zagłęb się najpierw w temat, poczytaj trochę, a jeśli dalej coś będzie dla Ciebie nie jasne to wtedy pytaj :) powodzenia!
 
Nie wiem dlatego zapytałam tutaj. Czy nie można mi napisać co i jak?
Widzę że nie wiesz, dlatego Ci poradziłam żebyś najpierw zdobyła podstawowa wiedzę na temat cyklu i całej reszty. Jeśli Ty 3 dni po rzekomej owulacji robisz sobie test ciążowy to znaczy że na prawdę nie wiele wiesz. A zabierać się za coś nie mając o tym zielonego pojęcia...🤷‍♀️
 
Zapytałam ile dni po owulacji mogę zrobić test lub betę i wyjdzie wiarygodny wynik
tak jak napisałam, najwcześniej 12 dni po owulacji najpóźniej 14 jeśli rzeczywiście owulacja była 5 czerwca to najpóźniej 19 czerwca wynik będzie w 100% wiarygodny, ale możesz zrobić już 17 czerwca
 
reklama
Cześć dziwczyny ja też mam pytanie co do owulacji. Ten cykl już przegrany bo jest@ ale wiedza przyda mi się na przyszłość.
Skoro z testów wynikło że owulacja miała miejsce 26/05 a współżylam tylko w czasie kiedy teoretycznie miałam dni płodne to czy mimo wszystko mogło tak być że coś przegapiłam ? Widzę że pisałyście że lepiej współżyć przez cały cykl. Ja nie wiem czy dałabym radę 😅😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-06-09-09-36-30-204_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2022-06-09-09-36-30-204_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    241,6 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_20220608_103122.jpg
    IMG_20220608_103122.jpg
    952,6 KB · Wyświetleń: 37
Do góry