reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy się

K.lub

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2023
Postów
18
Hejka.
Z mężem staramy się o dziecko, od tego cyklu.
Miesiączkę powinnam dostać 04.01, cykle 35 dni. więc dopiero za dwa dni ale nie mogłam wytrzymać i dziś wykonałam już test.
Test wykonałam niestety wieczorem i wynik negatywny, nawet cienia , jutro rano chce powtórzyć.
Jak myślicie, nie ma co się łudzić juz? Wydaje mi sie, ze na tym etapie test ciążowy wykazałby już chociaż jakiś cień cienia :( już straciłam nadzieję :(
 
reklama
Mi dzień przed terminem miesiaczki nic nie wyszło - biel aż raziła, byłam pewna, że sie nie udało. Dopiero w dzień miesiaczki byl mega bladzioch, beta była malutka. Także nic straconego :)
 
Tak jak dziewczyny piszą najlepiej zrobić test z porannego moczu. Czasami owulacja się troche przesuwa i może dlatego jeszcze nic nie było widać. Będę trzymać kciuki 😀
 
Hej :) jestem w podobnej sytuacji. Okres powinnam dostać wczoraj ale mimo silnego bólu brzucha nie pojawił się. Dziś również odczuwam ból brzucha+dodatkowo bolą mnie piersi od kilku dni, czego nie miałam nigdy wcześniej. Zrobiłam test przed terminem i był negatywny. Dziś jest dzień po terminie ale jakoś nie mam odwagi zrobić kolejnego testu 🙈Zbija mnie z tropu ten silny bok brzucha i uczucie że lada moment okres się pojawi. Poczekam jeszcze kilka dni jak rozwinie się sytuacja ;) Daj znać co wyjdzie u Ciebie :)
 
Hej :) jestem w podobnej sytuacji. Okres powinnam dostać wczoraj ale mimo silnego bólu brzucha nie pojawił się. Dziś również odczuwam ból brzucha+dodatkowo bolą mnie piersi od kilku dni, czego nie miałam nigdy wcześniej. Zrobiłam test przed terminem i był negatywny. Dziś jest dzień po terminie ale jakoś nie mam odwagi zrobić kolejnego testu 🙈Zbija mnie z tropu ten silny bok brzucha i uczucie że lada moment okres się pojawi. Poczekam jeszcze kilka dni jak rozwinie się sytuacja ;) Daj znać co wyjdzie u Ciebie :)
Jutro termin spodziewanej @, a wynik testu z rana niestety negatywny :(
 
reklama
Do góry