reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2018
Postów
2
Dziewczyny, jedna czy dwie?
 

Załączniki

  • 1529994757622.jpg
    1529994757622.jpg
    201,9 KB · Wyświetleń: 240
reklama
Gratulacje! Ja też dzisiaj testuje:)
Mimo że od stosunku minęło dopiero 16 dni to delikatne bóle podbrzusza się utrzymują od miesiączki która miałam 2 dni Po stosunku i przyszła dzień wcześniej i trwała tylko 3 dni więc nie wytrzymam muszę zrobić a do lekarza w tym tygodniu:)
 
Dziewczyny, jedna czy dwie?
Dziewczyny, jedna czy dwie?
Dziś pisałam wcześniej ze również robiłam test i w ciągu tych pierwszych 5 minutach nic nie widziałam więc wiadomo negatywny. Poszłam do pracy nie zaglądając do niego więcej a jak wróciłam to coś mnie tknęło i właśnie zobaczyłam dosłownie 2 kreski.co prawda nie różowa ta druga ale ciut jaśniejszą. Ale czy to jest wiarygodne.. Jutro i tak się dowiem bo mam wizytę wieczorem Po pracy ale czy jest możliwe aby test był wiarygodny po czasie??dodam że robiłam go przed południem..
 
Dziś pisałam wcześniej ze również robiłam test i w ciągu tych pierwszych 5 minutach nic nie widziałam więc wiadomo negatywny. Poszłam do pracy nie zaglądając do niego więcej a jak wróciłam to coś mnie tknęło i właśnie zobaczyłam dosłownie 2 kreski.co prawda nie różowa ta druga ale ciut jaśniejszą. Ale czy to jest wiarygodne.. Jutro i tak się dowiem bo mam wizytę wieczorem Po pracy ale czy jest możliwe aby test był wiarygodny po czasie??dodam że robiłam go przed południem..
Nie bierze sie pod uwage wyniku ktory pokazal sie po dluzej niz 10minutach. Jak kojarze jest to nawet napisane w instrukcji..
Jesli dalej sądzisz ze ciaza w 16dc jest mozliwa idz zrobic beta hcg..
 
reklama
Dziś pisałam wcześniej ze również robiłam test i w ciągu tych pierwszych 5 minutach nic nie widziałam więc wiadomo negatywny. Poszłam do pracy nie zaglądając do niego więcej a jak wróciłam to coś mnie tknęło i właśnie zobaczyłam dosłownie 2 kreski.co prawda nie różowa ta druga ale ciut jaśniejszą. Ale czy to jest wiarygodne.. Jutro i tak się dowiem bo mam wizytę wieczorem Po pracy ale czy jest możliwe aby test był wiarygodny po czasie??dodam że robiłam go przed południem..
Poza tym Gratulacje:)życzę powodzenia nich fasolka rośnie:)
 
reklama
Do góry