reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Syna nie mam moja siostra ma 3 synów :) coś ci wyślę . Po 3 roku życia u 90% chłopców napletek jest odprowadzany w całości lub częściowo (co również jest prawidłowe), bez ingerencji osób trzecich. U 1% napletek w pełni odkleja się w okresie dojrzewania, co również nie jest niczym złym. Należy pozwolić naturze działać w swoim tempie i nie ingerować w nią, jeżeli nie ma ku temu medycznych podstaw." I jestem tego samego zdania .
Dziękuję za odp i radę :-) :)
 
Hm... te ft4 przy górnej granicy... ale nie znam się kurcze zbytnio na tym...
ja tsh mam 2,1 a wizytę u endo dopiero za 2,5 tygodnia ciekawe co mi powie. No ale i tak przed wizyta bede musiała jeszcze zrobic ponownie
no podpytam go dokładnie jutro... ale kurcze to taki mamrot, trzeba go ciagnąć za język :(
no coś jest ewidentnie dalej nie tak skoro i te cykle po 2 miesiące...
 
Dziewczyny. Jest nas tu dużo a więc zapytam.
Pyszna kawa do ekspresu. Może być mielona, może być ziarnista. Taka żeby smakowała jsk z kawiarni.
Mam Lavazza Oro i jest pyszna ale szukam czegoś mocniejszego jeszcze [emoji173]️
Na pewno wiele z Was ma tu ekspres do kawy i może jakaś pyszna kawę polecić
Ja ekspresu niestety nie mam, ale u koleżanki zawsze właśnie pije Lavazze ;)
 
cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam,
wróciłam własnie z labo, zrobiłam TSH, anty-tg, anty-tpo, FT3 i FT4... na własną rękę oczywiście, 130zł poszłooo..jutro wizyta u endokrynologa..
dziś.. UWAGA.. 60dc, zaczynam łapać doła.
odstawiłam duphaston 2 mies, temu. nie chcę już się faszerować..
byłam tydz temu u ginekologa, nowego, ten przynajmniej przyznał rację ze moje TSH należało leczyc, a miałam 4.0.. kazał robić badania nasienia i potem działamy z clo i pregnylem, bo ewidentnie naturalnie nie damy rady sami.
Ja miałam takie TSH w czerwcu tego roku, po 3 tyg brania Euthyroxu miałam 1,7 a teraz powtarzałam badania i mam 1 ;)
 
Ja już po wizycie. Niestety nic nie było widać, dosłownie nic. Lekarz mnie uspokoił że to wcale nie musi być pozamaciczna i za 12 dni czyli 8 października mam kolejną wizytę. Jutro jadę na badania krwi, moczu i na betę. Ogólnie lekarz tak jakby coś tam widział, ale mówi, że musimy dać chwilę czasu.
A który masz tydzień według OM?
 
Ja dopiero 4+6, niby nastawiona byłam że nic nie zobaczę ale wiecie jak to jest. Jeszcze teraz trochę plamię ale to pewnie po badaniu, na szczęście nic nie boli i nie jest tego dużo.
A miałaś pobraną cytologie ? Często po cytologi są plamienia...
4+6 to jeszcze bardzo wcześnie więc nic dziwnego, że nie widać ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny,
a ja mam pytanie tak z innej beczki, bo o zębach. Wyrywała już może któraś z Was kiedyś chirurgicznie górną ósemkę ? Jeśli tak, to jak się czułyście po tym jak znieczulenie Wam puscilo ?

Jestem trochę przerażona, bo jutro idę właśnie wyciąć tą nieszczęsna ósemkę i juz mnie kilka osób nastraszyło, że mogę przez dwa dni zdychać i mieć wyjęte z życia :( ...
Koleżanka ostatnio była i jedyne co to czekała 30 min w poczekalni czy krwotoku nie dostanę, później normalnie funkcjonowała ;) jak masz możliwość to weź jeden dzień wolnego, ale bez paniki [emoji4]
 
Do góry