reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Okres spóźnia się drugi dzien. Nic mnie nie boli oprócz piersi. Wyśle m po test może w końcu zobaczę konkretna druga kreskę o ile @ nie przyjdzie. Test wczorajszy odrazu zrobił się z jakimś zaciskiem jakby ten kolor dalej nie chciał się przesunąć. Robilam go po całym dniu pracy i dosc czestego siusiania. A jak test wysechł bez problemu widać druga kreskę. Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ❤️ jak do poniedziałku nie przyjdzie pojadę na bete. Strasznie się boje ze jednak okres przyjdzie i wszystkie nadzieję znikną :(
 
Okres spóźnia się drugi dzien. Nic mnie nie boli oprócz piersi. Wyśle m po test może w końcu zobaczę konkretna druga kreskę o ile @ nie przyjdzie. Test wczorajszy odrazu zrobił się z jakimś zaciskiem jakby ten kolor dalej nie chciał się przesunąć. Robilam go po całym dniu pracy i dosc czestego siusiania. A jak test wysechł bez problemu widać druga kreskę. Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy [emoji173]️ jak do poniedziałku nie przyjdzie pojadę na bete. Strasznie się boje ze jednak okres przyjdzie i wszystkie nadzieję znikną :(

Kochana trzymam kciuki, żeby jednak ta druga kreska nabrała na sile. Wiesz, że jeśli idzie o ciąże to każdy dzień na wagę złota ;) może jutro z rańca byłby ciemniejszy test. A jak nie da rady, to w poniedziałek leć na betę!
 
Okres spóźnia się drugi dzien. Nic mnie nie boli oprócz piersi. Wyśle m po test może w końcu zobaczę konkretna druga kreskę o ile @ nie przyjdzie. Test wczorajszy odrazu zrobił się z jakimś zaciskiem jakby ten kolor dalej nie chciał się przesunąć. Robilam go po całym dniu pracy i dosc czestego siusiania. A jak test wysechł bez problemu widać druga kreskę. Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ❤️ jak do poniedziałku nie przyjdzie pojadę na bete. Strasznie się boje ze jednak okres przyjdzie i wszystkie nadzieję znikną :(
Jeeeju ale super! Trzymam ciągle kciuki, żeby te kreski były prawdziwe i małpiszon nie przyszedł. :) Mam wielką nadzieję, że beta będzie u Ciebie pozytywna. :)
 
a tu moja mala dzidzia :(
20181020_111902(1).jpg
 

Załączniki

  • 20181020_111902(1).jpg
    20181020_111902(1).jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 377
Coś pięknego [emoji7][emoji7][emoji7] słodka kruszynka!
Cały czas ssała kciuka sobie :( Usg przemycił mi właśnie ten położnik co mnie badał, lekarz cud naprawdę. W porównaniu do tej babki ze środy czy tego wcześniejwszego co byłam z bólami to ten miał ludzkie podejście do mnie, bez pretensji starał się mnie nawet rozbawić, pokazał małą i razem oglądaliśmy gdzie w środę babka mi nic nie pokazała
 
Dziewczyny!!! Chyba dostałam okres! 83 dc! Nie sądziłam że będę się z niego cieszyć... Masakra ten cykl :-( ale wiecie co... Niby okres...Ale żadnego bólu brzucha, innych objawów nic hmmm.
 
reklama
Chyba też będę się musiała zaopatrzyć w ten biotebal bo też mam problemy z włosami ;( myślałam że po ciazy przejdzie ale gdzie tam, większość czasu i tak mam związane a nie raz nawet w jedzeniu znajduje bleee

Dzisiaj 3dzien spóźnienia @. Doszedł ból pachwin, dalej ten jajnik o wogole okresowo się czuję, jedynie piersi tak nie bolą jak co miesiąc. Zrobiłam przed chwilą test i znów cień cienia. Jesli byłaby to ciąża to by było dużo ciemniejsza ta kreska. Latam co chwila do łazienki i sprawdzam papierem czy już się zaczęło a tu dalej cisza. Ani w tą ani we w tą. Na betę też nie mam jak podskoczyć bo jutro do końca tyg na 8 mam w pracy :(Zobacz załącznik 908431
Ann mam podobnie jak ty! Test wyszedł niby negatywny, nawet nie próbowałam doszukiwać się cieni... Objawy jak na miesiączkę, wciąż też biegam do toalety, bo myślę że już dostałam a tu nic. Piersi lekko bolesne ale za to nabrzmiałe jakby miały pęknąć a i ból podbrzusza od kilku dni...takie ciągnięcie... Poczekam do poniedziałku, jak nie przyjdzie @ a spóźnia się na razie dwa dni, to zatesuje ponownie [emoji6]
 
Do góry