reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
to musisz sie zmobilizowwac i wstawac... domyslam sie ze kazde plamienie to ogomny sstres i zalamanie.. oszczedz sobie tego i idz wczesniej do toalety.
No już tak robię właśnie po milion razy w nocy wstaje i nic nie mam na razie ;/ Dużo wody pije, po 2-3 butelki i tak sikam, że co chwile do toalety chodzę ;/
 
Jeszcze mnie chyba coś łapie. W nocy mnie zaczęło gardło boleć ;/ I pije herbaty z dużą ilością witaminy C i liczę że przejdzie, jak nie to lekarz ale pewnie bd to samo co wcześniej czyli syrop i tabletki do ssania dla kobiet w ciąży ;/
 
Zazwyczaj się zmniejszają albo znikają po @. U mnie tak było. Antykoncepcja to najgorsze co może być mi się pojawiło po odstawieniu, więc to akurat nie jest wyjście. Bo podczas brania może być super i nagle po odstawieniu problem wróci. Masz dobrego lekarza ;*
Z lekarza na prawdę jestem bardzo zadowolona. :)
@Migdalove super, że znika torbiel. Trzymam kciuki za szybkie jej całkowite zniknięcie. No i szybki powrót do starań.
Zleci szybciutko, tak czy inaczej chcieliśmy przerwy to taka zalecona od lekarza już bardziej zmobilizuje. :)
A to inna sprawa, mam nadzieje ze faktycznie lekarz wie co robi i uda się wszystko trzymam kciuki!
Wie wie, jest na prawdę super lekarzem, już nie raz pokazał mi, że wie co robi. Nie faszeruje lekami, jak z tarczycą mam problem to głównie kazał skupić się na diecie. Jest też endokrynologiem i dodatkowo ma jeszcze certyfikaty do badań prenatalnych więc jestem w dobrych rękach. :)
 
I rzeczywiście mam lekką dysproporcję macicy, tzn mam lekko dwurożną i tam gdzie ona powinna być wypukła to jest lekko wklęsła ale lekarz powiedział, że nie jest to wielka dysproporcja i nie powinna stanowić problemu z zajściem czy donoszeniem ciąży.
 
No już tak robię właśnie po milion razy w nocy wstaje i nic nie mam na razie ;/ Dużo wody pije, po 2-3 butelki i tak sikam, że co chwile do toalety chodzę ;/
teraz wskazane pic duzo wody. bedzie dobrze. wazne ze udalo ci sie powiazac kutek z przyczyna i mozesz to teraz kontrolowac. obraz usg byl w porzadku to tylko czeka cie ciaza w wc;p
 
teraz wskazane pic duzo wody. bedzie dobrze. wazne ze udalo ci sie powiazac kutek z przyczyna i mozesz to teraz kontrolowac. obraz usg byl w porzadku to tylko czeka cie ciaza w wc;p
Tak wiem i bardzo duzo wody pije, dziś dodatkowo herbatka z cytryną pomarańcza miodem i sokiem z witamina C ;/ no właśnie myślę że to przez to jak z ciąża wszystko dobrze. Lepsze częste sisiu niż wymioty które miałam ;/
 
reklama
Do góry