reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018 mamuśki po 35 roku życia

reklama
Zdrowych i Wesołych Świąt.
Spełnienia marzeń. Aby udało się nam niebawem to do czego dążymy :) pozdrawiam.
 
Cześć. Ciężko po świętach..Dobrze że to tylko 2 dni bo siedzenie przy stole i goszczenie się przy stole pełnym pyszności mnie meczylo.
Ze starań chyba w tym cyklu nici bo oby dwoje z mężem byliśmy chorzy :crazy: no ale zobaczymy. A co tam u ciebie. Jak tam synek ?
 
HEJ
no my po swietach objedzeni no i mamy postanowienie - DIETA
szykuje nam sie wyjazd w czerwcu w gory i do tego czasu chcemy troche pozimowych waleczkow zrzucic ja 5 a moj Pan 10kg - zobaczymy jak bedzie narazie ja zrezygnowalam z pieczywa i latte
Maluszek zaliczyl pierwszego upadek na spacerze i wyglada z smiesznie ze srupkami na nosie
 
Cześć. Biedaczek za czym tak ganial? Pewnie takich upadków jeszcze przed nim dużo. Mój czort uczy się teraz jazdy na rowerze i też cały pozdzierany. Zakłada ochraniacze gdzie się da tylko złości się bo nie wygodnie mu w nich :-p
Ja po świętach też ograniczenie od chleba tylko maca.
Powodzenia w efekcie zrzucenia upragnionych kg
A kiedy ruszacie ze staraniami o kolejne baby? :happy:
 
Hej, my planujemy wlasnie latam podjac pierwsza probe
zmiana klimatu, wakacje chwile relaxu powinny nam w tym pomoc

Kupilismy malemu kask i krzeselko na rower wiec w weekand sprawdzalismy czy polubi z nami takie wycieczki - fajnie sobie siedzial i rozgladal
 
Cześć :-) :) co słychać. Jak wasze wycieczki rowerowe z synkiem..
Teraz chyba piękna majówka u was. Życzę pięknej pogody i dluuuugich spacerkow. My byliśmy już też 2 dni naD jeziorkiem i wczoraj na wycieczce w.parku dinozaurów. Coś pięknego.
Ze starań ida w toku..właśnie trwają te piękne dni. :cool2:
Pozdrawiam.
 
reklama
hej hej
u nas majowka z @ i biegunka u malego- chyba ida mu 5
rowerowe wycieczki sa dla malego super zabawa uwielbia swoj kask :)
 
reklama
Do góry