reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018 mamuśki po 35 roku życia

Witam ja moze nie mam jeszcze 35 ale juz blisko skońcZone 33 w grudniu bede miala 34 . Mam już 2 starszakow w domu prawie 13 latke i 10 latka w grudniu nam sie udalo za pierwszym razem jak zaczęliśmy się starać niestety radość nie trwala za dlugo :( ale nie poddajemy sie staramy sie dalej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja trzymam kciuki Betii
ja narazie przygotowuje swoj organizm i kazdy dzien zaczynam od witamin, gotowanie dla synka pozwala mi tez na lepsze odzywianie, no i oczywiecie zero alkocholu i duzo usmiechu i malo stresu
 
Dziękuję bardzo
O takkk zero stresu, to najważniejsze.
Ja czasem pozwalam sobie na mały lampion winka przy weekendzie
Mmm...zdrowe jedzonko to coś co kocham. Powodzenia
 
Ja od czasu zajscia w pierwsza ciaze a wiec luty 2016 rok praktycznie do sylwestra 2017/2018 nie wypilam kropelki, malego karmilam do stycznia tego roku wiec nawet na lampke wina nie moglam sobie pozwolic. Teraz czas karnawału troche odrobilam straty w dobrym winie i martini no a teraz znowu pas pewnie na kolejne dwa lata :)
 
O feeee sery pleśniowe. Chyba przy zachciance ciążowet o bym się skusila
To ja wolę winko i oliwki do tego.
No i jak już "poswintuszyc" to jakieś chipsy które są dla mnie przekleństwem bo lubię
 
ja nienawidze oliwek a takie uzywki jak chipsy czy cola to mogly by lezec przedemna a tak bym nie ruszyla
 
reklama
Zazdroszczę.. cola też nie przemawia do mnie. Ale chipsy mówią za każdym razem do mnie "bierz mnie" hihi.
Dlatego też staram się troszkę wieczorami poruszać przy brzuszkach czy przysiadach
 
Do góry