reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018 mamuśki po 35 roku życia

No właśnie jestem wściekła...wczoraj wieczorem dostałam @ :(
Pierwsze dziecko za pierwszym razem się udało...Teraz już 3 cykl i lipa..
Wczoraj byłam zła. Ale przespalam się z tym i nie ma co się załamywać..trzeba działać dalej.
 
reklama
ja jestem na urlopie wychowawczym wiec dla mnie zachodzenie w ciazy troche jest podyktowane powrotem do pracy i przejsciem na zw
 
Więc powodzenia żeby się udało :)
A długo się staraliscie o pierwsze dzieciątko?
To teraz dla synusia życzę córeczki.
 
staralismy sie dosc dlugo nawet zastanawialismy sie nad in vitro,ale chyba to nas troche przytloczylo wiec odpuscilismy dziecko i zaczelismy remont i postawilismy na rozwoj osobowy i podroze az pewnego dnia to sie poprostu stalo

mam nadzieje ze teraz jak juz wiemy ze wszystko z nami jest ok na coreczke nie bedziemy musieli czekac dlugo
 
Ale super. Cudownie że tak się udało. I co najważniejsze że sie nie poddaliscie. I wszystko tak fajnie się ułożyło.
Powodzenia. Będziemy razem walczyć :-p
I żeby ten cel na córeczkę był.. czego tobie i sobie życzę...Hihi. :p:biggrin2:
 
U nas nie było nawet rozmowy o płci.. I wogole że się uda za pierwszym razem..
A jak okazało się że chłopak to się poplakalam ze szczęścia.
A teraz marzy mi się bardzo dziewczynka:)
 
reklama
u nas to byl szok, bylam starsza niz ty teraz i juz nie sadzilam ze ktos kiedykolwiek bedzie mowil do mnie "mamo"
 
Do góry