reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018 mamuśki po 35 roku życia

Betii35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2018
Postów
708
Cześć dziewczyny. Nie znalazłam takowego wątku więc postanowiłam założyć. Są tu jakieś mamuśki starajace się po 35 roku życia? Fajnie razem się wspierać.
Z mężem postanowiliśmy że będziemy się starać o kolejną dzidzie. Mamy już synka 6 latka. Problem w tym że ja już zbliżam się do 35..nie.wiem czemu ale jakiś strach mnie ogarnął. Jesteśmy już po 2 cyklach starań..
Piszcie
 
reklama
Ja zaczynałam się starać o moją córeczkę jak miałam 35 lat. Bałam się, że trochę to może potrwać z uwagi na wiek, mój mąż miał 45 lat. Udało się już w 6 cyklu starań, a córeczka dziś kończy 6 miesięcy :)
W maju kończę 37 lat i chce zacząć się starać o rodzeństwo dla małej. Nie jest to łatwe, bo cały czas karmię piersią i póki co nie mam owulacji, ale wierzę, że niedługo się uda :)


4BoJp1.png
 
Gratuluję odwagi. I trzymam kciuki żeby się udało tak szybciutko z drugim dzieckiem. Za nami dopiero 2 cykl starań.. wiem że nie powinnam panikowac bo to też wpływa na wszystko. Ale co innego sobie mówię A co innego czynię.. echh. Ale też mam nadzieję że niebawem się uda
 
Dobrze tak od razu jedno dziecko po drugim..później jak się odwlecze to klops. Żeby tak człowiek był mądry od razu.
 
ja się starałam o drugie mając prawie 35 lat i 6-latka na stanie:) o trzecie starałam się w tamtym roku mając 37 lat, termin mam na czerwiec :). wszystkie ciąże trafione za pierwszym razem.

zarówno większa jak i mniejsza różnica wieku miedzy dziećmi ma swoje plus i minusy, co komu pasuje tak naprawdę. ja to bym z trzecim jeszcze rok poczekała, jak młodszy będzie bardziej odchowany i zaadoptowany w przedszkolu, ale z racji wieku moja gin nie zalecała czekać.

także trzymam za Was kciuki i przesyłam ciążowe fluidy :)
 
Ja mam 36 i właśnie leże koło swojego jutro kończącego 7 m-cy synka. Córa ma juz 10 lat. Tak jak 10 lat wczesniej do zajścia w ciążę skorzystałam z testów owulacyknych. W obu przypadkach choć minęło prawie 10 lat zaszłam w ciąże za 1 razem. Też miałam obawy a tu taka niespodzianka. Nie spalaj się i nie nakręcaj. Dużo jest w naszej głowie. Za rok bedziesz pisała leżac koło swojego śpiącego maluszka.
 
Cześć dziewczyny ja zostałam pierwszy raz mama 17 mc temu a mam teraz 39 lat w tym roku planuje zajść w druga ciąże także głowy do góry napewno wszystko będzie dobrze
Życzę wiele wytrwałości
 
Ja mając już 14 latka i 6 łatkę postanowiłam z mężem że do konca 2017 muszę zajść w ciążę bardzo długo zwlekałam a to praca a to sytuacja z domem itd a jak się w miarę poukładaLO to stwierdziłam nie ma co czekać bo latka leca( 34) i pod koniec 2017 w 11.17 w sama owulacje (miałam regularne cykle więc łatwo było mi ją zaobserwowac) udalo się nam za 1 razem sami byliśmy w szoku że tak od razu bo z córką 10 miesięcy starań było. Teraz zaczynam 20 tydz ciąży i Tobie też życzę jak najszybszego poczęcia :laugh2: obserwuj swój organizm albo kup testy owulacyjne a będzie mniej stresu bo u mnie po 2 ciąży owulacja była co 2 miesiąc dlaczego nie wiem ale tak się porobiło :rolleyes:
 
reklama
Za tydzień kończę 36 lat. Jestem w 15tc. Zaszłam po 5 latach seksu bez zabezpieczeń więc nie napiszę czy długo się staraliśmy czy nie. Co do obaw. Mam je od samego początku. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z wiekiem. Ale w dwóch poprzednich ciążach 11 i 8 lat temu nie miałam takiej psychozy o zdrowie i życie moje i dziecka. A może zbyt dobrze fizycznie znoszę tę ciążę w porównaniu do poprzednich i stąd lęki? Trzymam kciuki. P.S. ja zaszłam mimo wieku, mimo PCO, mimo dwóch pobrań p.Grapha. (podobno po tym się jajniki szybciej starzeją?!) także do roboty i czekam na Wasz wątek ciążowy. Buziaki.
 
Do góry