reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Myślę że w ciąży biochemicznej mimo brania dupka nadal by bylo plamienie

Tak, oczywiście będzie, ale tu nie ma pewnosci co do ciazy biochemicznej moim zdaniem.. za wcześnie żeby to stwierdzić. W ciazy biochemicznej jeśli organizm sie sam oczyszcza to prędzej czy pózniej plamienie przekształci sie w krwawienie jak przy normalnej miesiączce.
Jest nadzieja i trzeba walczyć :)
 
reklama
@Zmijka25 nie planuje testować w tym cyklu ;) zobaczę co się będzie działo po ostatniej tabletce luteiny jak temp nie spadnie to wtedy zatestuje bo zawsze po ostatniej tabletce odrazu spada temp i za 2 dni jest @. Nie chcę się nakrecac. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu :) u nas rocznica w środę ale już 3 :)
 
@Zmijka25 nie planuje testować w tym cyklu ;) zobaczę co się będzie działo po ostatniej tabletce luteiny jak temp nie spadnie to wtedy zatestuje bo zawsze po ostatniej tabletce odrazu spada temp i za 2 dni jest @. Nie chcę się nakrecac. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu :) u nas rocznica w środę ale już 3 :)
To gratulacje z okazji 3 rocznicy :) może uda się żeby był prezent :))
 
Tak, oczywiście będzie, ale tu nie ma pewnosci co do ciazy biochemicznej moim zdaniem.. za wcześnie żeby to stwierdzić. W ciazy biochemicznej jeśli organizm sie sam oczyszcza to prędzej czy pózniej plamienie przekształci sie w krwawienie jak przy normalnej miesiączce.
Jest nadzieja i trzeba walczyć :)
No dokładnie mam to na myśli może nie jasno się wypowiedziałam[emoji6]
 
Spójrzcie dziewczyny na wynik
 

Załączniki

  • 0B0EDB32-F5B4-45AE-ACAC-1DD6D766E74E.jpeg
    0B0EDB32-F5B4-45AE-ACAC-1DD6D766E74E.jpeg
    35,3 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Ciąża biochemiczna w 4tyg? A po czym to poznaje na tym etapie? Dla mnie jest to dziwne podejście. To jest początek ciazy, pęcherzyk pojawia sie trochę pózniej, nie ma co wróżyć już ze nic nie będzie. Ja byłam w ciazy biochemicznej, lekarz cos mógł stwierdzić w 7-8tyg a nie w 4!
Przy tej ciazy tez miałam na początku plamienie to kazał mi wziąć jednorazowo 4x duphaston, mówił ze taka końska dawka pomoże i faktycznie plamien nie było już do teraz a jestem w 8miesiacu. Zmień lekarza, zrob badanie w środę w tym samym laboratorium, wtedy będziesz mieć jaśniejsza sytuacje.
Ona to chyba tak ujęła ze względu na to ze pęcherzyka nie widziała :/ ale rozczarowała mnie swoim nierzetelnym podejściem :/ szczerze to po tej rozmowie odrazu w płacz. Nie mogłam się uspokoić ;( najgorsze ze jestem sama w domu do czwartku, bo mój Kochany za granica :( ale wspiera jak może <3
 
Do góry