reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Po zabiegu łyżeczkowania polecają odczekać 3 cykle takie są ogólne "wytyczne", po poronieniu samoistnym można już po pierwszej miesiączce
Niekoniecznie, tak naprawde po pierwszej @ po zabiegu powinno pojsc sie na kontrole, jesli na usg lekarz stwierdzi, ze wszystko sie ładnie zagoiło to da zielone światło :)
 
Niekoniecznie, tak naprawde po pierwszej @ po zabiegu powinno pojsc sie na kontrole, jesli na usg lekarz stwierdzi, ze wszystko sie ładnie zagoiło to da zielone światło :)
A no to widzisz ja byłam u gina powiedział, że po zabiegu śladu nie ma i wszystko super, a ze staraniami kazał się jeszcze wstrzymać żeby wszystko się uregulowało ;) pytałam wcześniej ale chyba nie odpisałaś albo przeoczyłam ;) jakie witaminy brałaś przed staraniami o ciążę? Czy tylko kwas foliowy ?
 
Dobry wieczór wam! :) Dzisiaj mieliśmy mieć dzień odpoczynku, ale, że wyczaiłam rodzicom okazję na meble od znajomej no to cały dzień roboty. ;) Jutro kolejny dzień ogarniania.
Dodam, że @ dalej nie widać...
 
A no to widzisz ja byłam u gina powiedział, że po zabiegu śladu nie ma i wszystko super, a ze staraniami kazał się jeszcze wstrzymać żeby wszystko się uregulowało ;) pytałam wcześniej ale chyba nie odpisałaś albo przeoczyłam ;) jakie witaminy brałaś przed staraniami o ciążę? Czy tylko kwas foliowy ?
Wiele zależy od lekarza. Mi jeden w szpitalu powiedział, że pół roku sie mam wstrzymać ;)
Wybacz, chyba przeoczyłam. Brałam Femibion 1, a później przez 2 albo 3 cyklE Ovarin (juz nie pamiętam dokładnie ile)
 
Dziewczyny nareszcie doczekam się jutra i dowiem się co dzieje się w moim organizmie. Ovitrelle podany w 19 dc test i beta robiony w pt i ujemny. Jestem na luteinę podjezykowej a kończy mi się opakowanie jutro a dr kazał brać do momentu pokazania się okresu a okresu brak. Nie wierze ze się udało zajść w ciąże bo pokazała by beta, nie wierze w to ze była robiona za wcześnie. Najbardziej martwi mnie brak tej miesiączki. Zobaczę co mi powie jutro
 
A polecasz Ovarin czy strata pieniędzy ?
I mnie podziałał pięknie, skrócił cykle z 35-36 dni do 30-31, zwiwkszyla sie jakosc śluzu płodnego i na monitoringu widać było, że zmalała.ilosc pecherzyków, bo wcześniej miałam podejrzenie policystycznych jajnikow. Ja polecam, jeśli jest wskazanie do stosowania typu wlasnie pcos. Jesli nie masz, to spokojnie zwykle witaminy bez inozytolu wstarczą. Femibion fajny, bo ma metylowany kwas foliowy.
 
I mnie podziałał pięknie, skrócił cykle z 35-36 dni do 30-31, zwiwkszyla sie jakosc śluzu płodnego i na monitoringu widać było, że zmalała.ilosc pecherzyków, bo wcześniej miałam podejrzenie policystycznych jajnikow. Ja polecam, jeśli jest wskazanie do stosowania typu wlasnie pcos. Jesli nie masz, to spokojnie zwykle witaminy bez inozytolu wstarczą. Femibion fajny, bo ma metylowany kwas foliowy.
U mnie wszystko w porządku tak mi się wydaje, cykl już widzę, że się skróci po euthyroxie bo owulacja była 11 dc (tak pokazały testy owu i bóle jajników), a normalnie miałam bardzo późne owulację koło 18 dc, lekarz polecał mi Miovarian, a to to samo co Ovarin dlatego pytam o efekty, jedyny problem to jest u mnie z śluzem tego płodnego jest naprawdę mało...
 
reklama
Cześć Kasiula!!! Miałam Cię wywoływać już:* co tam kochana?
A wszystko dobrze:) Jeszcze 8dc. Caly czas sie glowie czy robic testy czy dac sobie spokoj. Jakos ten cykl na luzie podchodze bo z kazda porazka mniej wierze ze sie kiedys uda. Przyznam szczeze ze te starania mnie wykonczyly i pomalu mysle by odpuscic.
A co Slonko u Ciebie?
 
Do góry