reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Witam się w 12 dc
póki co nic nie czuję żeby clo coś działało :/
A tak po za tym synuś zajmuje cały mój czas wolny od pracy ;)
Aa i chciałam aktualizować swoje dane ale już mnie nie ma w pierwszym poście :(
Jakiś czas temu zniknęła część danych w pierwszym poście, możesz teraz sama edytować albo podaj jeszcze raz dane to Cię dopiszę:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biore od 3 do 7. Jestem w 2 cyklu z Clo.
A który u Ciebie dc? Będziesz też pić dupka?
Jakiś czas temu zniknęła część danych w pierwszym poście, możesz teraz sama edytować albo podaj jeszcze raz dane to Cię dopiszę:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Agata, 26 lat, 2 cykl, 1 syn 1 aniołek, małopolska, następna @ ok 10-12 kwiecień
 
Witam się w 19 dc. W poniedzialek odbieram wyniki badań hitopatologicznych i potem tylko czekać na @ no i wracam do staran:)
Kto na dniach testuje?
 
Dziewczyny mam pytanie. sprawdza któraś z was szyjkę macicy? Dziś nie mogłam jej wyczuć a jak ostatnie dwa cykle sprawdzałam to mam wrażenie że ona jest cały czas otwarta.....
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. sprawdza któraś z was szyjkę macicy? Dziś nie mogłam jej wyczuć a jak ostatnie dwa cykle sprawdzałam to mam wrażenie że ona jest cały czas otwarta.....

Ja czasem sprawdzam. Ale teraz patrzę tylko czy jest miękka/twarda, bo po porodzie cały czas może być lekko otwarta. Wcześniej też ciężko mi było to ocenić. Zamkniętą wyczułam raz, jak już było na 100% po owulacji. Ale Ty się starasz o pierwsze?
 
Do góry