reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
A poza tym jutro powinna być owulacja, ale nic na to nie wskazuje, ani śluzu nie ma ani testy nic nie pokazują. Czyli następny długi cykl. Temperatury już nie mierzę bo nie ma sensu przy mojej pracy i wstawaniu po trzech godzinach snu. Za tydzień jedziemy w góry i już przestałam myśleć o dniach głodnych, owulacji i tych innych. Ekscytuję się powoli wyjazdem.
 
reklama
Z tym sprzątaniem to mogłabym Cię do siebie zaprosić jak lubisz, bo ja to i nie lubię i nie mm czasu, a poza tym mieszkamy na kupie jak to się mówi i gratów w pokojach też mnóstwo więc to mnie trochę odstrasza. Luźniej będzie za rok jak na swoje pójdziemy. [emoji12]
Nie ma problemu, czasami sprzątam u znajomych po jakiś imprezach, remontach itp. ;) mało rzeczy ułatwia sprzątanie zdecydowanie. Jak pójdziesz na swoje to sobie wszystko zorganizujesz po swojemu:) i wtedy sprzątanie to będzie pikus:) Ja nam mało rzeczy w mieszkaniu, coraz więcej rzeczy się pozbywam i przestałam też kupować. Kupuje tylko wtedy gdy poprzednia rzecz się zużyła albo skończyła. Daje to ogromna wolność i lekkość no i oszczędność i z przerażeniem patrzę jak kiedyś byłam przytloczona konsumpcjonizmem. A co do gór to zazdraszczam! Uwielbiam góry, to takie moje miejsce na ziemi! :), kiedyś nawet zastanawialiśmy się nad przeprowadzka w góry, ale z racji, że rodzice i moi i męża w Polsce z dzieci mają tylko nas to postanowiliśmy zostać blisko nich:)
Może nie myślenie o dniach płodnych i urlopik zadziałają;) i tego Ci życzę!!! :tak:
 
@daga11 wiesz może jakie suplementy mają największą ilość estrogenów?
Hmm. Estrogeny jako suplement? Jedynie substancje naturalne, ktore działają podobnie jak estrogeny, tzw fitoestrogeny. Ale z tego co pamietam, je stosuje sie bardziej przy menopauzie. Jesli chodzi ci ogolnie o wyrownanie gospodarki.hormonalnej, to ja bym bardziej poszla w kierunki mioinozytolu-ovarin, inofolic itd.
 
Cześć Dziewczyny, życzę wam miłej niedzieli!

U mnie dziś 13 dpo, ale już wiem, że nic z tego nie będzie, bo zaczęło się plamienie, boli podbrzusze , jestem rozdrażniona i na bank dziś albo jutro zacznie się @. Szkoda, że cykl stracony, ale nic na to nie poradzę, kiedyś w końcu musi się udać.
A tymczasem trzeba cieszyć się słonecznikiem:)
O kurcze szkoda myślałam że się uda :) kolejny cykl musi być Twój! Będę mocno trzymać kciuki :)
 
Hmm. Estrogeny jako suplement? Jedynie substancje naturalne, ktore działają podobnie jak estrogeny, tzw fitoestrogeny. Ale z tego co pamietam, je stosuje sie bardziej przy menopauzie. Jesli chodzi ci ogolnie o wyrownanie gospodarki.hormonalnej, to ja bym bardziej poszla w kierunki mioinozytolu-ovarin, inofolic itd.
No właśnie chyba Ovarin mi rozregulował cykl, no teraz mam straszne opóźnienie z owulacją.
 
No właśnie chyba Ovarin mi rozregulował cykl, no teraz mam straszne opóźnienie z owulacją.
Ja Ovarin sobie baaaardzo chwale. Nie wiem na ile pomogl mi zajsc w ciaze, ale cykl wyregulował. Brałam w sumie ponad 5 miesiecy. Po pierwszym opakowaniu cykl skrocil sie o 2 dni, a po trzecim opakowaniu miałam już 30 dniowe cykle, co w moim wypadku jest niesamowitym osiągnięciem. Takze ja go bede zawsze polecac :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, czy mogła bym zapytać, ile czasu po pozytywnym teście owu macie owulacje?
Ja miałam test pozytywny owu 11 i12 DC . A owu miałam późnym wieczorem 11dc bo aż mnie zgięło w pol w pewnym momencie i tak bolał jajnik 15 minut. Wtedy też był cykl udany ;) więc tej owu jestem pewna na 1000%
 
Do góry