reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
@Fleur86 kiedy testujesz Kochana?
W czwartek idę na bete, bo to ostatni dzień duphastonu, 23 dc, 3 dni przed @ no i 11-12 lub 13 dpo;)...
Ciekawe jest to, że nadzieję mam, ale nie mam przeczuć żadnych i nawet tak bardzo nastawiona nie jestem jak sądziłam, że będę. Zobaczymy jak będzie bliżej czwartku, bo może być i tak, że zacznę się wkręcać ;)
 
reklama
@Migdalove najwyżej trochę popuści się sukienkę na szwach;) :D

Ja mam dziwne przeczucie, że u mnie nici w tym cyklu... Mimo, że 2 dni temu miałam takie dziwne plusowanie, lekkie skurcze... Sama nie wiem, pewnie po lekach... Dzisiaj już nic nie czuje. Obawiam się, że armia męża jednak za słaba przez tą prolaktynę:( pewnie do lipca nic z tego bedzie:( dopóki męża nie zaciągnięcia na badanie:(
Nic się nie martw! Ja załamałam się strasznie jak się okazało ze mam chora tarczyce i wysoką prolaktyne i ze nie mogę mieć teraz dziecka a mam 26 lat. Brałam bromegron 2 miesiące aż tu nagle niespodziewanie ciąża nie mogę do tej pory w to uwierzyć. Modliłam się o nią cały rok i tak strasznie wierzyłam i udało się !
 
Nic się nie martw! Ja załamałam się strasznie jak się okazało ze mam chora tarczyce i wysoką prolaktyne i ze nie mogę mieć teraz dziecka a mam 26 lat. Brałam bromegron 2 miesiące aż tu nagle niespodziewanie ciąża nie mogę do tej pory w to uwierzyć. Modliłam się o nią cały rok i tak strasznie wierzyłam i udało się !
Ja miałam problemy z hiperprolaktynemia i leki nie działały. Przestałam je brać bo nie dość że zero efektów to samopoczucie fatalne. Nawet rezonans magnetyczny miałam przysadki czy jakiś guzów nie ma. A potem nagle bez leków po prolaktymenii nie ma ani śladu :) teraz w drodze drugie Bobo. Także myślę że hiperprolaktynemia to nie takie straszne jak to piszą :)
 
Nic się nie martw! Ja załamałam się strasznie jak się okazało ze mam chora tarczyce i wysoką prolaktyne i ze nie mogę mieć teraz dziecka a mam 26 lat. Brałam bromegron 2 miesiące aż tu nagle niespodziewanie ciąża nie mogę do tej pory w to uwierzyć. Modliłam się o nią cały rok i tak strasznie wierzyłam i udało się !
Julia, gdzieś to przeoczyłam... mogę spytać co masz z tarczycą? mi w poprzednim cyklu wyszło Ft3 i Ft4 zbyt wysokie i gin polecił wstrzymać się ze staraniami w poprzednim cyklu....na prolaktynę biorę teraz Bromergon... a to gin Ci zasugerował, że nie możesz lub z uwagi na tarczycę nie powinnaś mieć teraz dzieci??

W czwartek idę na bete, bo to ostatni dzień duphastonu, 23 dc, 3 dni przed @ no i 11-12 lub 13 dpo;)...
Ciekawe jest to, że nadzieję mam, ale nie mam przeczuć żadnych i nawet tak bardzo nastawiona nie jestem jak sądziłam, że będę. Zobaczymy jak będzie bliżej czwartku, bo może być i tak, że zacznę się wkręcać ;)
życzę Ci abyś zachowała takie podejście do czwartku :) no i oczywiście trzymam kciuki za pięęęęękną betę :) , a ja we wtorek lub czwartek ide na badania ( tsh, pt3, ft4 i prolaktyna), w piątek wizyta u endo. Dziś 12 dc, ale testy owu jak w 16dc z poprzedniego miesiąca. Widzę,że w tym cyklu owu będzie chyba 3-4 dni wcześniej czyli jutro-pojutrze...

Mam pytanie.. myślicie, że test owu z dziś mogę uznać za pozytywny ? mam wątpliwości kurka... IMG_2911.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2911.JPG
    IMG_2911.JPG
    28,3 KB · Wyświetleń: 286
Ostatnia edycja:
Mam takie pytanie- biore folik, jodid i wit. D3 Powinnam nadal to wsztstko brac czy lepiej przerzucic sie na jakis kompleks witamij? Zapomniałam lekarza zapytac jakos...
 
W czwartek idę na bete, bo to ostatni dzień duphastonu, 23 dc, 3 dni przed @ no i 11-12 lub 13 dpo;)...
Ciekawe jest to, że nadzieję mam, ale nie mam przeczuć żadnych i nawet tak bardzo nastawiona nie jestem jak sądziłam, że będę. Zobaczymy jak będzie bliżej czwartku, bo może być i tak, że zacznę się wkręcać ;)
Trzymam bardzo mocno kciuki za wysoka betę! !! :)
 
Tak mowisz? Ja to myslalam, ze albo na części albo kompleksowo :D to w takim razie trzeba się dozaopatrzyc :)
 
Jak wstawic zdjęcie? Probuje probuje i nijak nie wiem jak sie zabrac za to. Ściągnęłam nawet aplikacje, ale nie pamietam hasła i nie moge sie zalogować :D
 
reklama
@ForgetMeeNot myślę, że to jeszcze nie pozytyw. Trochę mu brakuje, podejrzewam że jutro będzie pozytyw;)
@Inka91 ja też nie ogarniam za bardzo jak wstawia się tu zdjęcie. Raz próbowałam, ale taaaakie wielkie mi się wstawiło, że hej;)
@julia1992 dzięki za słowa otuchy:) mąż od 3 tygodni bierze niepokalanka, bo jest ziołowy i podobno też wpływa na obniżenie prolaktyny:) teraz jestem już w kolejnym cyklu;) i jeszcze 5 dni i będę wiedziała czy się udało :) jak się nie uda to będzie robić badania nasienia żeby sprawdzić czy ta prolaktyna faktycznie ma wpływ na jego jakość Mój mąż jest antyproszkowy i w ostateczności będzie brał leki. Nawet na witaminy i tego niepokalanka musiałam go przekonywać ;)
 
Do góry