reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
W czwartek idę na bete, bo to ostatni dzień duphastonu, 23 dc, 3 dni przed @ no i 11-12 lub 13 dpo;)...
Ciekawe jest to, że nadzieję mam, ale nie mam przeczuć żadnych i nawet tak bardzo nastawiona nie jestem jak sądziłam, że będę. Zobaczymy jak będzie bliżej czwartku, bo może być i tak, że zacznę się wkręcać ;)
3 mam bede kciuki za pozytywna bete:)
 
reklama
Dzięki kochana, a ja trzymam kciuki, żeby @ we wtorek do Ciebie nie przyszła i żeby test był jednak pozytywny już wtedy:)
Byla bym przeszczesliwa gdy by byl pozytywny ale narazie sie nie nakrecam bo zas bede smutac potem wiec teraz moje podejscie to co ma byc to bedzie:)
 
@ForgetMeeNot myślę, że to jeszcze nie pozytyw. Trochę mu brakuje, podejrzewam że jutro będzie pozytyw;)
@Inka91 ja też nie ogarniam za bardzo jak wstawia się tu zdjęcie. Raz próbowałam, ale taaaakie wielkie mi się wstawiło, że hej;)
@julia1992 dzięki za słowa otuchy:) mąż od 3 tygodni bierze niepokalanka, bo jest ziołowy i podobno też wpływa na obniżenie prolaktyny:) teraz jestem już w kolejnym cyklu;) i jeszcze 5 dni i będę wiedziała czy się udało :) jak się nie uda to będzie robić badania nasienia żeby sprawdzić czy ta prolaktyna faktycznie ma wpływ na jego jakość Mój mąż jest antyproszkowy i w ostateczności będzie brał leki. Nawet na witaminy i tego niepokalanka musiałam go przekonywać ;)
Zobaczysz będziecie mieć swoje upragnione dziecko ! Tyle osób ma teraz problem z tarczyca ,prolaktyną i innymi hormonami i mają dzieci. To nie są te czasy jak kiedyś że lekarze powiedzieli kobiecie nie może mieć pani dziecka i koniec. Teraz jest tyle metod leczenia uda się na 100 %
 
Witam w 21 cyklu za 8 dni @ lub nie . Kurcze ale ten czas leci :) dzisiaj już temperatura wróciła do normy czyli 36.9 , wczoraj był jednodniowy spadek. Zobaczymy jak to będzie za te 8 dni oby się ukazały upragnione 2 kreski :rofl:
 
reklama
Do góry