reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Julia, gdzieś to przeoczyłam... mogę spytać co masz z tarczycą? mi w poprzednim cyklu wyszło Ft3 i Ft4 zbyt wysokie i gin polecił wstrzymać się ze staraniami w poprzednim cyklu....na prolaktynę biorę teraz Bromergon... a to gin Ci zasugerował, że nie możesz lub z uwagi na tarczycę nie powinnaś mieć teraz dzieci??


życzę Ci abyś zachowała takie podejście do czwartku :) no i oczywiście trzymam kciuki za pięęęęękną betę :) , a ja we wtorek lub czwartek ide na badania ( tsh, pt3, ft4 i prolaktyna), w piątek wizyta u endo. Dziś 12 dc, ale testy owu jak w 16dc z poprzedniego miesiąca. Widzę,że w tym cyklu owu będzie chyba 3-4 dni wcześniej czyli jutro-pojutrze...

Mam pytanie.. myślicie, że test owu z dziś mogę uznać za pozytywny ? mam wątpliwości kurka...Zobacz załącznik 858437
No ogólnie na początku miałam problemy z tarczyca a głównie prolaktyną. Straszyli mnie że mam guza przysadki. TSH złe ... hashimoto wykluczone. Endokrynolog powiedział ze nie mogę teraz mieć dziecka bo mam niedoczynność małą tarczycy a dziecko będzie ze mnie jeszcze hormony ściągać. Do tego taka wysoka prolaktyna 127 a norma to 24 ... byłam załamana nic się nie porawiało po ok 4 miesiącach brania eutyroxu 25 tsh idealne 1,2 później bromegron 2 miesiące a tu ciaza 10 tydzień
 
Hej kochane! [emoji813] Mam chwilę to się do was odezwę. :)
U mnie piękna pogoda, wzięliśmy się za porządki i dalej za remont. Narzeczony robi ściany w kuchni a ja ogarniam strych, tyle na tym strychu śmieci, pudeł... Musimy dobrze wykorzystać wolne. :) chodząc po poddaszu wyobrażam sobie aranżacje na pokoje m.in również dla maluszka. :) Starania odłożone póki co, czekają na tzw dobry moment, ale jak wiadomo dobrego momentu nigdy nie ma. ;) Ale po ślubie zaczniemy myśleć dalej o staraniach. :) Chociaż wolałabym wyremontować dom przed zajściem w ciążę.
Tak ogólnie u mnie wszystko ok, czuję się dobrze. Mam coraz większą treme przedślubną, zostało 103 dni. :)
Niech któraś mi napisze w skrócie co tu się działo ostatnio. :) Kto ujrzał dwie kreseczki? :)
 
reklama
Do góry