reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej, dziewczyny...długo się zastanawiam czy napisać. Tak jak Wy staram się o maleńki cud w brzuszku. Z racji tego, że się nie znamy to jest mi łatwiej:) więc króciutko- jestem w związku z mężem od 6 lat...mąż ma z pierwszego małżeństwa 1 dziecko- cudowną córeczkę. Z jego byłą żoną mamy kontakt - baaaaardzo dobry, dogadujemy się co do opieki itp. Od około 2 lat ( z delikatnymi przerwami) staramy się o naszą dzidzię...niestety myślę, że coś jest nie tak...maż ma obecnie 35 lat, ja 30 lat....mężyk ma 1 dziecko z poprzedniego małżeństwa....ale mimo jakiś starań ( z przerwami) dzidzi.........nadal nie widać....myślę sobie,, Ej....zdrowi jesteśmy, mąż ma dziecko z poprzedniego małżeństwa...czemu nie....''..Mimo to, że widać nic.... Moja siostra o rok starsza jest w ciąży z dzieckiem! W pracy jak była wigilia świąteczno-pracownicza to koleżanka z wydziału powiedziała, że jest w ciąży...jest nas w wydziale 3...ale ona w wieku około 40 zaszła ponownie...jasne , że jej pogratulowałam...ale to nie była ja...nawet kupując na święta prezenty dla chrześniaków itp. byłam porostu smutna...Przez ostatnie 5 lat pracowałam w stresie...teraz pracuję w biurze i czuję ulgę psychiczną, ale mimo to 2 kresek brak.. Napisałam do Was bo się staram- bo chcę zostać matką-bo będę opiekować się i kochać najmocniej na świecie. Nie znam Was...i może dlatego ta rozmowa jest taka dla mnie ważna....taka bezstresowa...myślę, że dla większości też... nasze forum mimo wszytko daje prostu nadzieję.....Dziewczyny zaczynam z Wami- jestem w Wami:*
Witaj ! :) Zobaczysz że się uda ! Każdej z nas w końcu się uda ! Tak tylko ten świat jest złożony że jednym idzie to łatwo A inni muszą na swoje szczęście poczekać :)
 
reklama
Kurcze ale chętnie bym tu z wami pogadała, ogarnęła tabelkę ale z tą ręką wszytko ciężko mi robić. ;(
Nie martw sie, najwazniwjsze, zeby reka Ci sie szybko zagoila. Gratulacje dla Muffinki. Nie spodziewalabym sie takiej reakcji po kocie... predzej po drugim psie. Swojego psa nie boj sie. To tak jak z ludzmi, jeden Cie skrzywdzi, co nie znaczy, ze musisz bac sie innych. Bardzo Ci wspolczuje. Twoj piesek widzial te sytuacje?
 
Nie martw sie, najwazniwjsze, zeby reka Ci sie szybko zagoila. Gratulacje dla Muffinki. Nie spodziewalabym sie takiej reakcji po kocie... predzej po drugim psie. Swojego psa nie boj sie. To tak jak z ludzmi, jeden Cie skrzywdzi, co nie znaczy, ze musisz bac sie innych. Bardzo Ci wspolczuje. Twoj piesek widzial te sytuacje?
Nie, bo on jest zazdrosny o każdego innego psa więc agresywny to był w drugim pokoju. Wczoraj już go sama wolałam, próbuję się oswajac, ogarniać się.
 
@Migdalove myślę że miałaś dużo szczęścia. Kotka Ci pomogła.
Ja też mam kociczkę która nie boi się dużych psów. Przez to miała złamaną łapkę,ale wyleczylam bidulke. Teraz jak słyszy szczekanie to biegnie do okna i warczy ;)
Oszczędzaj rękę,a szybko się zagoi :)
 
Cześć kochane
Pozwolę sobie do Was dołączyć.
Jestem z moim TŻ razem od ponad 10 lat. Do tej pory zawsze uważaliśmy bo cały czas nie było dobrego czasu na bobo ale pod koniec roku zaszeleliśmy. A co ma być to będzie. To był 13 dzień cyklu ( które z reguły trwaja u mnie od 26 do 29 dni). Dziś jest 31 dzień. @nadal nie ma. Mam bardzo podrażnione piersi i bóle w podbrzuszu a do tego potok białego śluzu. I chyba sie obawiam zrobić test.
 
reklama
Cześć kochane
Pozwolę sobie do Was dołączyć.
Jestem z moim TŻ razem od ponad 10 lat. Do tej pory zawsze uważaliśmy bo cały czas nie było dobrego czasu na bobo ale pod koniec roku zaszeleliśmy. A co ma być to będzie. To był 13 dzień cyklu ( które z reguły trwaja u mnie od 26 do 29 dni). Dziś jest 31 dzień. @nadal nie ma. Mam bardzo podrażnione piersi i bóle w podbrzuszu a do tego potok białego śluzu. I chyba sie obawiam zrobić test.

Ja bym się bała niepewności czy się udało czy nie :*
Testuj :*
Wszystkie tu trzymamy kciuki i czekamy na wspaniałe wieści i zdjęcie pozytywnego testu [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry