Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
leki biorę od wczorajNa Twoim miejscu tym bardziej jechalabym do szpitala skoro bierzesz leki a plamienie występuję
Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Leż ile możesz, a jak boli cię podbrzusze? Masz skurcze jakieś? Biegunkę? Trzymam mocno, mocno kciukileki biorę od wczoraj
Tak jak już pisałam, każdy może poradzić tylko tak jak potrafi, na podstawie swoich przeżyć. Decyzje jednak każdy podejmie taką jaką uważa za słuszną. Musiałam po prostu się wygadać.@Mamulkakubusia nie czekalabym, jechalabym do szpitala od razu, jeżeli ktoś tylko znajdzie się do opieki nad dzieckiem.
@Migdalove ja dziś 29dc, a czuje non stop uczucie mokra. Śluz w niewielkiej ilości, biały ale też dziwne uczucie..
W ogóle to trzymaj się, nie wypowiadam się, bo sądzę podobnie jak koleżanki. A nie mam na tyle doświadczenia, żeby dać Ci jakąś mądra radę.
Może owulacja?Tak jak już pisałam, każdy może poradzić tylko tak jak potrafi, na podstawie swoich przeżyć. Decyzje jednak każdy podejmie taką jaką uważa za słuszną. Musiałam po prostu się wygadać.
U mnie tego śluzu jest masa, nie nadążam z wkładkami.
Raczej nie, bo śluz jest biały i nie jest lepki. A owulacje prawdopodobnie znowu miałam 10dc, bynajmniej tak z objawów podejrzewałam.Może owulacja?
Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom