reklama

Starania 2018

leeleeth

Fanka BB :)
Od
24 Listopad 2016
Miasto
Szczecin
Odpowiedzi
0
Mamusia troszkę ekstremalny przykład podałas. Ja po prostu chce by moim dzieciom było latwiej. Żeby mogły spełniać marzenia gitara? Ok pianino? Ok nic ? Tez ok. Ale żeby miały wybór.
Ja przeliczam ilość dzieci na możliwości bo wiem, że pozniej dzięki temu będzie im łatwiej niż wtedy gdy nic nie będę mogła im zaproponować. Oczywiście każdy robi jak uważa jak mu serce i rozum podpowiada.
To akurat zdrowe podejście! Ja nie widzę przeliczania dzieci na pieniądze ale zdrowo rozsądkowi podejście co do utrzymania. Po co „naklepac” dzieci a potem wszystkiego odmawiać bo mamusia i tatuś nie maja?! Mamy dużo dzieci, nie dostają wszystko na co maja ochotę ale stać nas żeby zapewnić im maksymalny rozwój. Nie moje czy męża ambicje ale ich! Taniec, muzyka, zajecia plastyczne wszystko to koszty i to spore, wiec myśle, że dobrze wziąć to pod uwagę planując dzieci

PINK BABY DUST NEEDED

reklama
Od
18 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was. Poroniłam w październiku 2017 i ponownie się staramy od stycznia br. Bardzo pragnę ciąży ale staram się nie stresować choć to trudne. Chciałabym urodzić jeszcze w tym roku

1

174974

Gość
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was. Poroniłam w październiku 2017 i ponownie się staramy od stycznia br. Bardzo pragnę ciąży ale staram się nie stresować choć to trudne. Chciałabym urodzić jeszcze w tym roku
Witaj! Przykro mi z powodu straty.
Ten wątek jest już zamknięty, zapraszam do Starania 2018 vol. 2

Pejti

Zaciekawiona BB
Od
2 Styczeń 2018
Odpowiedzi
0
Witam w 53 dniu cyklu. Bylam u ginekologa powiedziała mi ze Mam pecherzyl 20 mm i jest na peknieciu. Mam sie kochac teraz z mezem codziennie przez tydzien. Laski znacie jakies naturalne sposoby na pekniecie pecherzyka graffa?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019