reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Monia slabo. Odliczam dni do usg u polskiego gina a to dopiero w przyszly czwartek. Brzuch boli i to glownie z lewej strony a owu byla z lewego jajnika, juz sobie wkrecilam ciaze pozamaciczna i boje sie bo mam na nia objawy. Nie wiem czemu ale czuje ze cos jest nie tak i serio nie bede zaskoczona jesli to wlasnie to. Kluje mnie po lewej stronie i promieniuje az do uda. Probowalam sie dostac do lekarza ale oczywiscie wszedzie problem. Dzwonilam do szpitala na early pregnancy unit ale zeby do nich sie dostac to musze miec skierowanie od lekarza rodzinnego... do rodzinnego nie idzie sie dostac, przychodnia otwarta od 8, telefon caly czas zajety a jak sie dodzwonilam o 8.15 to juz zadnych wizyt na dzis nie maja a jesli chce wizyte na za jakis czas to najwczesniej za 3 tyg. A w dodatku juz mdlosci mnie kopnely i zbiera mnie na wymioty caly dzien, na sile wciskam choc kanapke w siebie na sniadanie a potem nie moge nic zjesc, o czym nie pomysle to mi sie cofa, nie moge patrzec na mieso, na slodkie... w sumie to na nic. Nie mam pojecia co zjesc zeby tylko nie zwymiotowac bo waga nadal leci w dol a jak zaczne jeszcze zwracac to co zjem w niewielkiej ilosci to sama wiesz jak bardzo zle w moim przypadku bedzie. Plakac mi sie chce bo jestem strzepkiem nerwow :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia slabo. Odliczam dni do usg u polskiego gina a to dopiero w przyszly czwartek. Brzuch boli i to glownie z lewej strony a owu byla z lewego jajnika, juz sobie wkrecilam ciaze pozamaciczna i boje sie bo mam na nia objawy. Nie wiem czemu ale czuje ze cos jest nie tak i serio nie bede zaskoczona jesli to wlasnie to. Kluje mnie po lewej stronie i promieniuje az do uda. Probowalam sie dostac do lekarza ale oczywiscie wszedzie problem. Dzwonilam do szpitala na early pregnancy unit ale zeby do nich sie dostac to musze miec skierowanie od lekarza rodzinnego... do rodzinnego nie idzie sie dostac, przychodnia otwarta od 8, telefon caly czas zajety a jak sie dodzwonilam o 8.15 to juz zadnych wizyt na dzis nie maja a jesli chce wizyte na za jakis czas to najwczesniej za 3 tyg. A w dodatku juz mdlosci mnie kopnely i zbiera mnie na wymioty caly dzien, na sile wciskam choc kanapke w siebie na sniadanie a potem nie moge nic zjesc, o czym nie pomysle to mi sie cofa, nie moge patrzec na mieso, na slodkie... w sumie to na nic. Nie mam pojecia co zjesc zeby tylko nie zwymiotowac bo waga nadal leci w dol a jak zaczne jeszcze zwracac to co zjem w niewielkiej ilosci to sama wiesz jak bardzo zle w moim przypadku bedzie. Plakac mi sie chce bo jestem strzepkiem nerwow :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana sprobuj przynajmniej się trochę uspokoić, co by się nie działo to nerwy na pewno nie pomogą. Nie wkrecaj sobie od razu najgorszego i ciąży pozamacicznej. To prawidłowo jak boli ta strona z której była owulacja. Ja sama dzwoniłam na to Early Pregnancy w tamtym miesiącu bez skierowania GP i mi kazali przyjechać i krew mi pobrali i USG zrobili, można self refferal czy jakoś tak, sprobuj tam zadzwonić powiedz też że już wcześniej poronilas to też inaczej do tego podejdą a jak nie to jutro do GP się umawiaj. Na ból możesz też wziąć paracetamol nie zaszkodzi, ale krwawienia nie ma?
 
Monia narazie krwawienia nie ma ale ja juz dostaje do glowy... :( dzwonilam jeszcze raz i sklamalam nawet ze starsza ciaza ale powiedziala ze nie maja zadnych miejsc na scan i musze jechac do szpitala na emegrency i tam poczekac i jesli uznaja za sluszne to mnie pokieruja do nich i wtedy mnie przyjma... tylko ze u mnie dopiero bedzie poczatek 5 tygodnia wiec nawet nie wiem czy cokolwiek sa w stanie dostrzec... a ja dzis tak czy owak nie moge jechac bo nie moge spedzic na A&E kilku godzin a tyle by mnie to kosztowalo. Ktos musi dzieci ze szkoly odebrac :( przysiegam ze oszaleje. Test pozytywny dopiero od kilku dni a ja juz nie wiem co ze soba zrobic bo sie boje ze znowu cos jest nie tak :( juz mialam tak rozne poronienia, chcialabym zeby ktos mi powiedzial czarno na bialym jest tak i tak, dobrze lub zle, ta niepewnosc mnie sprowadza do szalenstwa. Oczywiscie jutro jrszcze raz z rana bede do gp dzwonic a jak sie znow nie uda to pojutrze i do skutku. To jest tu najgorsze, w Polsce bez problemu zbadalabym bete, poszla prywatnie do ginekologa. Tutaj wszystko musi byc przez gp albo szpital, szukalam czy nawet angielskiej prywatnej kliniki nie ma zebym mogla sprawdzic przyrost bety to oczywiscie tylko szpitale mi wyskakuja.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia narazie krwawienia nie ma ale ja juz dostaje do glowy... :( dzwonilam jeszcze raz i sklamalam nawet ze starsza ciaza ale powiedziala ze nie maja zadnych miejsc na scan i musze jechac do szpitala na emegrency i tam poczekac i jesli uznaja za sluszne to mnie pokieruja do nich i wtedy mnie przyjma... tylko ze u mnie dopiero bedzie poczatek 5 tygodnia wiec nawet nie wiem czy cokolwiek sa w stanie dostrzec... a ja dzis tak czy owak nie moge jechac bo nie moge spedzic na A&E kilku godzin a tyle by mnie to kosztowalo. Ktos musi dzieci ze szkoly odebrac :( przysiegam ze oszaleje. Test pozytywny dopiero od kilku dni a ja juz nie wiem co ze soba zrobic bo sie boje ze znowu cos jest nie tak :( juz mialam tak rozne poronienia, chcialabym zeby ktos mi powiedzial czarno na bialym jest tak i tak, dobrze lub zle, ta niepewnosc mnie sprowadza do szalenstwa. Oczywiscie jutro jrszcze raz z rana bede do gp dzwonic a jak sie znow nie uda to pojutrze i do skutku. To jest tu najgorsze, w Polsce bez problemu zbadalabym bete, poszla prywatnie do ginekologa. Tutaj wszystko musi byc przez gp albo szpital, szukalam czy nawet angielskiej prywatnej kliniki nie ma zebym mogla sprawdzic przyrost bety to oczywiscie tylko szpitale mi wyskakuja.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde nie wiem co ci radzić ale najważniejsze że nie krwawisz, mam przeczucie że tym razem będzie dobrze a wiele dziewczyn odczuwa ból brzucha. Próbuj do tego GP a ja na twoim miejscu bym pojechała na A&E jak mąż z pracy wróci oni przecież są całą dobę może faktycznie by cię dalej pokierowali. Trzymam kciuki za ciebie i fasolkę tym razem musi być dobrze ;)
 
Kochana tak czy owak wieczorem nic mi to nie da bo oni na scany przyjmuja tylko do 13. 2 lata temu jak poronilam i zaczelam krwawic to wlasnie tak spedzilam pol dnia na A&E po to zeby sie dowiedziec ze juz za pozno zeby zrobic mi usg. Jutro od rana bede uderzac do gp, osobiscie tam podejde i musi mi znalezc wizyte. A narazie trzymaj kciuki bo twoje kciuki sa zbawienne :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dostalam dzis zastrzyk na pekniecie pecherzyka i mielismy dzis wspolzyc i podczas wspolzycia cos mnie bolalo takze maz wiekszosc spermy zostawil na zewnatrz...myslicie ze jest sens powtorzyc dzis tylko odczekac kilka godzin? Nie chce zeby ten zastrzyk byl robiony na marne..a tak zawsze nadzieja jest.
 
Kari i jak udało ci się dziś umówić do lekarza? Wciąż brzuch cię mocno boli?

Lassha i jak tam @ przyszła?

Co tu taka cisza???? Już nikt się nie stara?
 
reklama
Hej ! @ dalej sie nie pojawiła,czekam cierpliwie bo wysypało mnie jak zawsze przed i brzuch boli... Juto jade na urlop na tydzien więc tam mnie pewnie złapie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry