reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Monia nie udalo sie bo cala noc nie spalam i zaspalam. Nawet syna do szkoly nie zaprowadzilam i teraz jeszcze tam beda sie czepiac. Eh. Brzuch pobolewa ale troche mniej za to mdli okropnie. Staram sie lezec i odpoczywac bo po nieprzespanej nocy to tylko dodatkowo sie w glowie kreci.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ! Jestem przerażona i jednocześnie mega szczęśliwa , wczoraj powinnam dostać okres, dziś zrobiłam test i to nie z pierwszego moczu i wynik pozytywny dwie piękne kluseczki . Normalnie cała się trzęse!!! :-) :-) :-) :-)
1505900940-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ! Jestem przerażona i jednocześnie mega szczęśliwa , wczoraj powinnam dostać okres, dziś zrobiłam test i to nie z pierwszego moczu i wynik pozytywny dwie piękne kluseczki . Normalnie cała się trzęse!!! :-) :-) :-) :-)
1505900940-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale super gratulacje ;) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
A swoją drogą jaki fajny miesiąc się zaczął najpierw Kari teraz ty, może lassha i mam nadzieję że może i ja dołączymy ;)
 
@kari21 spij jak najwiecej. Nie ma dzieci to odpocznij. W uk sa polscy lekarze i miejsca, gdzie mozna bete zrobic. Kurcze szkoda, ze inaczej nie moge ci pomoc. Z lekarzem czy bez bedziesz sie niepokoic do ok 10 tygodnia niestety. Napisz do dziewczyn z uk. One moze maja namiary na jakiegos gina, czy miejsce gdzie sprawdzisz bete. Oby zagoscilo u ciebie wiecej spokoju, choc wiem, ze na poczatku ciezko. No i psychika. Przeskakuj doswiadczenia i staraj sie jak najwiecej myslec pozytywnie. To pomaga maluszkowi. I mozesz suplementowac wit D3 w dawce 1000 lub nawet 2000. Dla mnie najlepsza w kapsulkach, bo zoladka nie niszczy. To tez pomaga maluszkowi. Walcz Kochana do samego konca. Jestes mama kolejnego cudu [emoji1] ono chce byc kochane. Wiem ze to trudne bo sama stracilam 2 maluszki, ale mozliwe [emoji7] mi mowili ze dzieci miec nie bede a juz prawie 23t. Stad wiem jakie trudne dobrego poczatki. Moze bedziesz miala corunie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kari a na kiedy masz termin? Ja muszę trochę ochłonąć i może dziś wieczorem jak wrócę z pracy to powiem dla męża o tym a jutro może na betę pójdę dla potwierdzenia bo jeszcze to do mnie nie dociera

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia nie udalo sie bo cala noc nie spalam i zaspalam. Nawet syna do szkoly nie zaprowadzilam i teraz jeszcze tam beda sie czepiac. Eh. Brzuch pobolewa ale troche mniej za to mdli okropnie. Staram sie lezec i odpoczywac bo po nieprzespanej nocy to tylko dodatkowo sie w glowie kreci.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Trochę źle że zaspalas ale co zrobisz, może jutro się uda ale fajnie że brzuch już trochę mniej boli, będzie dobrze zobaczysz ;)
 
Ale super gratulacje ;) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
A swoją drogą jaki fajny miesiąc się zaczął najpierw Kari teraz ty, może lassha i mam nadzieję że może i ja dołączymy ;)
Tez mam taka nadzieje. Jednocześnie boję się żeby nie było tak jak u Ciebie ostatnio :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Destino szukalam ale nigdzie w mojej okolicy nie ma badan krwi prywatnie. Tylko szpital ale to nie prywatnie tylko musze miec skierowanie. Jeszcze 5 lat temu bylo u mnie w miescie i punkt pobran krwi i polski ginekolog ale juz jakis dluzszy czas to nie funkcjonuje :(

Mecenasowa mi kalkulatory pokazuja 28 maj. Czekam na wizyte u ginekologa za rowniutki juz tydzien to moze cos wiecej powie. Musi sprawdzic czy zarodek jest w macicy i czy bije serce (mam nadzieje ze bedzie mozna to juz sprawdzic) bo inaczej skoncze na oddziale psychiatrycznym. Jesli sie uda to pewnie dolacze do watku mam czerwcowych mimo wszystko a nie majowych. Powodzonka kochana.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kari21 sprobuje podpytac dziewczyny z naszego watku, moze cos beda wiedziely. Przypomnij tylko z ktorej czesci uk jestes. A co do wizyty za tydzien mysle ze dotrwasz. Teraz masz etap pecherzyka. Za tydzien moze byc serduszko, ale musisz wiedziec, ze jeszcze moze nie byc go widac, wiec co bys sie za wczasu nie stresowala jak nie bedzie.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry