reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Destino szukalam ale nigdzie w mojej okolicy nie ma badan krwi prywatnie. Tylko szpital ale to nie prywatnie tylko musze miec skierowanie. Jeszcze 5 lat temu bylo u mnie w miescie i punkt pobran krwi i polski ginekolog ale juz jakis dluzszy czas to nie funkcjonuje :(

Mecenasowa mi kalkulatory pokazuja 28 maj. Czekam na wizyte u ginekologa za rowniutki juz tydzien to moze cos wiecej powie. Musi sprawdzic czy zarodek jest w macicy i czy bije serce (mam nadzieje ze bedzie mozna to juz sprawdzic) bo inaczej skoncze na oddziale psychiatrycznym. Jesli sie uda to pewnie dolacze do watku mam czerwcowych mimo wszystko a nie majowych. Powodzonka kochana.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz sprawdziłam to mi kalkulator 29 maj :-) ale mam nadzieję że będzie czerwiec o ile wszystko w porządku będzie :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mecenasowa27 super, no to gratulacje ! Oby Wam obu wszystko pięknie się rozwijało kari22 ! [emoji4] Ja raczej bede czekać do marca tak jak miało być ale może Tobie Monia się uda [emoji4]trzymam kciuki !
 
Cześć Dziewczyny!

Pisałam tutaj jakiś czas temu, widzę same nowe staraczki, wiec witam się jeszcze raz! :)
Ze staraniami czekaliśmy do września, z powodu planowanego zabiegu. Mam już 2 dzieci :)
Pozdrawiam !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ! Jestem przerażona i jednocześnie mega szczęśliwa , wczoraj powinnam dostać okres, dziś zrobiłam test i to nie z pierwszego moczu i wynik pozytywny dwie piękne kluseczki . Normalnie cała się trzęse!!! :-) :-) :-) :-)
1505900940-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa fantastyczne wieści, gratuluję ogromnie :)
U mnie owulacja powinna być jakoś..yy...no teoretycznie jutro,więc muszę zaciągnąć P. do wyra, o ile się uda. :D Ale dzisiaj nie ma szans, od kilku tygodni ma powracające ogromne bóle zębów i dzisiaj się rozpłakał z bólu,pomimo 2 tabletek Ibuprofenu po 400 mg,a jeśli on płacze z bólu,to już jest naprawdę źle. :( Zrobiłam mu na jutro rano termin, niech cokolwiek poradzą, ja nie wiem czy to nie zapalenie okostnej.:no:
A co poza tym? Młody straaaasznie daje nam po dupie swoim zachowaniem, ja wiem,że 2 latka to taki wiek buntowniczy u dzieci,ale momentami po prostu...grrr.....:angry: Z kolei młoda ma w poniedzialek urodziny i jeszcze nie wymyśliłam prezentu, pomijając wizytę w Aqualandzie i oczywiście jakiś fajny tort. W zeszłym roku ,na 7 urodziny, zrobiliśmy jej przyjęcie w domu,ale było łącznie z nią 7 osób i naprawdę się z P. tak namęczyliśmy ,bo też część dzieci była młodsza,że w tym roku powiedziałam,że niech zaprosi góra 2 koleżanki na tort i jakąś może pizzę,ale takie party nie dla nas,tym bardziej,że młody taki niegrzeczny.:szok:
Rozpisałam się,wybaczcie,jakaś wena mnie napadła dziś. :D
 
Mecenasowa fantastyczne wieści, gratuluję ogromnie :)
U mnie owulacja powinna być jakoś..yy...no teoretycznie jutro,więc muszę zaciągnąć P. do wyra, o ile się uda. :D Ale dzisiaj nie ma szans, od kilku tygodni ma powracające ogromne bóle zębów i dzisiaj się rozpłakał z bólu,pomimo 2 tabletek Ibuprofenu po 400 mg,a jeśli on płacze z bólu,to już jest naprawdę źle. :( Zrobiłam mu na jutro rano termin, niech cokolwiek poradzą, ja nie wiem czy to nie zapalenie okostnej.:no:
A co poza tym? Młody straaaasznie daje nam po dupie swoim zachowaniem, ja wiem,że 2 latka to taki wiek buntowniczy u dzieci,ale momentami po prostu...grrr.....:angry: Z kolei młoda ma w poniedzialek urodziny i jeszcze nie wymyśliłam prezentu, pomijając wizytę w Aqualandzie i oczywiście jakiś fajny tort. W zeszłym roku ,na 7 urodziny, zrobiliśmy jej przyjęcie w domu,ale było łącznie z nią 7 osób i naprawdę się z P. tak namęczyliśmy ,bo też część dzieci była młodsza,że w tym roku powiedziałam,że niech zaprosi góra 2 koleżanki na tort i jakąś może pizzę,ale takie party nie dla nas,tym bardziej,że młody taki niegrzeczny.:szok:
Rozpisałam się,wybaczcie,jakaś wena mnie napadła dziś. :D
Dziękuję :-) może jak nie dziś to jutro mniej żeby beda boleć i pobaraszkujecie :-)?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie masakra, jest mi tak niedobrze ze ledwo stoje, nir moge nic zjesc i jedyna rzecz ktora moge wypic to woda mineralna gazowana... o 8 dzwonilam do lekarza i oczywiscie nie maja wizyt na dzis, kazala dzwonic w przyszlym tygodniu i pytac czy maja jakies wizyty a jak nie to zadzwonic do szpitala i zapytac co robic. Nie mam sil doslownie, czuje sie bezsilna, to jak ciezko tu sie doprosic o najmniejsza pomoc jest chore! Czlowiek sie predzej wykonczy niz dostanie do lekarza. Nawet w nocy nie spie bo co noc sie budze z takimi mdlosciami... juz 3 zarwana noc bo sie budze i nie moge spac tak mi niedobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry