reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Witam!
Już od dłuższego czasu czytam Wasze forum.
2 miesiące temu postanowiliśmy z narzeczonym zacząć starania. Ale całkowicie na spokojnie.
Odstawiłam tabletki, przez co cykle mam strasznie nieregularne. Ostatnie były po 25 i 21 dni. Dzisiaj mam 29 dzień cyklu, od tygodnia mnie ciągnie podbrzuche, jajniki kluja, a @ ani widu ani słychu.
Więc... Kiedy najlepiej robić test? Nie jest jeszcze za wcześnie?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy w naszym gronie ;)
Objawy masz dosc obiecujace :) ja bym na Twoim miejscu juz zrobila test skoro to juz 29 dc, powodzenia ;)
 
reklama
Witam!
Już od dłuższego czasu czytam Wasze forum.
2 miesiące temu postanowiliśmy z narzeczonym zacząć starania. Ale całkowicie na spokojnie.
Odstawiłam tabletki, przez co cykle mam strasznie nieregularne. Ostatnie były po 25 i 21 dni. Dzisiaj mam 29 dzień cyklu, od tygodnia mnie ciągnie podbrzuche, jajniki kluja, a @ ani widu ani słychu.
Więc... Kiedy najlepiej robić test? Nie jest jeszcze za wcześnie?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej witamy wśród staraczek :-) ja brałam tabletki przez 6 lat z przerwami i zawsze podczas przerw miałam cykle 28 dniowe. Od lipca odstawilismy tabletki by starać się o dzidziusia i pierwszy cykl 29 a drugi 27 dni. Teraz we wrześniu w 27 dc czułam się jak na okres ale nic nie przyszło i następnego dnia zrobiłam test świecie przekonana ze nic nie pokaże bo pewnie okres przyjdzie następnego dnia a tu niespodzianka i piękne dwie kreseczki :-) zamiastokresu tylko ciągle uczucie wilgoci i co chwilę przez to latalam do łazienki sprawdzić czy to czasem nie okres i tak mam do tej pory :-) myślę że już możesz zróbic test a jak nic nie pokaże to za dwa trzy dni nie zaszkodzi sprobowac jeszcze raz :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!
Już od dłuższego czasu czytam Wasze forum.
2 miesiące temu postanowiliśmy z narzeczonym zacząć starania. Ale całkowicie na spokojnie.
Odstawiłam tabletki, przez co cykle mam strasznie nieregularne. Ostatnie były po 25 i 21 dni. Dzisiaj mam 29 dzień cyklu, od tygodnia mnie ciągnie podbrzuche, jajniki kluja, a @ ani widu ani słychu.
Więc... Kiedy najlepiej robić test? Nie jest jeszcze za wcześnie?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej witamy wśród staraczek :-) ja brałam tabletki przez 6 lat z przerwami i zawsze podczas przerw miałam cykle 28 dniowe. Od lipca odstawilismy tabletki by starać się o dzidziusia i pierwszy cykl 29 a drugi 27 dni. Teraz we wrześniu w 27 dc czułam się jak na okres ale nic nie przyszło i następnego dnia zrobiłam test świecie przekonana ze nic nie pokaże bo pewnie okres przyjdzie następnego dnia a tu niespodzianka i piękne dwie kreseczki :-) zamiastokresu tylko ciągle uczucie wilgoci i co chwilę przez to latalam do łazienki sprawdzić czy to czasem nie okres i tak mam do tej pory :-) myślę że już możesz zróbic test a jak nic nie pokaże to za dwa trzy dni nie zaszkodzi sprobowac jeszcze raz :-)
 
Dziękuję bardzo. Będę jutro testowac. Chociaż ostatkiem sił się powstrzymuje, zeby tego nie zrobić zaraz :D

Mecenasowa, ja właśnie po Twoich postach zaczełam się zastanawiac bardziej, że to może jednak to :)
 
Wiesz każda jest inna. Mnie piersi bolały tak samo jak miesiąc temu przed okresem i co jakiś czas dziwny ból podbrzusza jak na okres ale na szczęście nie przyszedł. Test jak robiłam TP też nie z.pierwszego moczu tak jak powinno się robić tylko po 11 i byłam pewna że nic nie wyjdzie. Ale na twoim miejscu zrobiłabym już jutro rano z pierwszego moczu

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie piersi mnie pobolewaly już tydzień temu, ale przestały. Od tygodnia właśnie tez kłuje mnie brzuch, jajniki i mi tam bulgocze. Ogólnie nastawiałam się raczej bardziej na 'dobra, mała. Jesteś przed okresem. To, że chcesz zabić swojego chłopa, a później zaprzytulac na śmierć to normalne. Tak samo jak to, że Wikingowie to bardzo wzruszający serial :D jajniki i brzuch przed okresem też zawsze bolaly' :D costam niby mi kiełkowało z nadzieją, że a może jednak, no ale starałam się o tym nie myśleć. Wczoraj popatrzyłam na apke, że to jednak miesiączką już powinna byc, a tu dalej nic. No tak sobie o Tobie przypomniałam i no... Jakoś mi tak ta myśl co raz większą rośnie, że może a jednak

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie piersi mnie pobolewaly już tydzień temu, ale przestały. Od tygodnia właśnie tez kłuje mnie brzuch, jajniki i mi tam bulgocze. Ogólnie nastawiałam się raczej bardziej na 'dobra, mała. Jesteś przed okresem. To, że chcesz zabić swojego chłopa, a później zaprzytulac na śmierć to normalne. Tak samo jak to, że Wikingowie to bardzo wzruszający serial :D jajniki i brzuch przed okresem też zawsze bolaly' :D costam niby mi kiełkowało z nadzieją, że a może jednak, no ale starałam się o tym nie myśleć. Wczoraj popatrzyłam na apke, że to jednak miesiączką już powinna byc, a tu dalej nic. No tak sobie o Tobie przypomniałam i no... Jakoś mi tak ta myśl co raz większą rośnie, że może a jednak

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Dawaj koniecznie jutro rano znac, trzymamy kciuki ;)
 
No właśnie piersi mnie pobolewaly już tydzień temu, ale przestały. Od tygodnia właśnie tez kłuje mnie brzuch, jajniki i mi tam bulgocze. Ogólnie nastawiałam się raczej bardziej na 'dobra, mała. Jesteś przed okresem. To, że chcesz zabić swojego chłopa, a później zaprzytulac na śmierć to normalne. Tak samo jak to, że Wikingowie to bardzo wzruszający serial :D jajniki i brzuch przed okresem też zawsze bolaly' :D costam niby mi kiełkowało z nadzieją, że a może jednak, no ale starałam się o tym nie myśleć. Wczoraj popatrzyłam na apke, że to jednak miesiączką już powinna byc, a tu dalej nic. No tak sobie o Tobie przypomniałam i no... Jakoś mi tak ta myśl co raz większą rośnie, że może a jednak

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to jeszcze nie jest na sto procent pewne wiec narazie się cieszę ostrożnie. Test we środę pozytywny, beta we czwartek 446,70 jutro idę na kolejną mam nadzieję że ładnie wzrośnie i będę umawiać się do ginekologa, ale póki on nie potwierdzi ze wszystko ok to jest niepewność i strach :(
Testuj jutro i daj znać jak wynik :)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry