reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Właśnie niby się słyszy że w obecnych czasach trudno zajść w ciążę a w moim bliskim otoczeniu 3 pary w tym roku będą miały dzidziusie zrobione za pierwszym razem ;)
 
Hej[emoji4][emoji110]


Mam dwoch chłopaków :) 3 lata i 17 miesiecy:)


A żebyś wiedziała Adiika[emoji23] u mnie tak było, jak tylko wyszedł pozytywny test , od razu skończyłam kp i to była pierwsza przespana noc od roku i tak jest do dzisiaj w przypadku Starszaka. Chociaz 9 mcy sie nacieszylsm ;)

[emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A karmisz jeszcze piersią drugiego synka? :) Jak ja bym chciała żeby teraz też udał nam się drugi syn :)

Mój mały ładniej spał jak był młodszy, budzil się 2 razy czasem 3 razy w nocy a teraz bywa że nawet 5... Są i lepsze noce z jedną pobudką ale bardzo rzadko.

Opowiedzcie może o swoich poprzednich staraniach :) u mnie to trwało 8 cykli... Strasznie się przejmowałam tym wszystkim, że to tak długo trwa. A w cyklu, który już spisałam na straty się udało :)

Ja się nawet dobrze nie zaczęłam starać i zaszlam w ciaze. Chciałam zacząć za jakieś 4 miesiące i nieco zdziwiona byłam, bo przy 30-32 dniowych cyklach i ostatnim stosunku w 10dc okazała się ciąża :) Zawsze myślałam, że cykl musi być dobrze obstawiony itd. a tu niespodzianka. Teraz się boję, że tak łatwo może nie pójść przy prawdziwych staraniach :(

Jak spedzacie majówkę? :)
U mnie dziś piękne słońce, oby tak zostało :)
 
W moim przypadku rowniez z zajściem nie było większych problemów, jednak juz w trakcie duzo komplikacji, zwłaszcza w 2 ciazy.

Adiika,
Tak, mlodszego synka jeszcze troche karmie przed spaniem :)
Rowniez ciesze sie, ze mam 2 chłopaków z tak mała roznica wieku, juz maja wspólne zainteresowania i zabawy, naprawde jest super pod tym względem :)
Jednak nie ukrywam, ze marzy mi sie teraz córeczka, bo mnie te chłopy kiedys wykończą [emoji3]
U nas od wczoraj pieknie, słonecznie [emoji4]
U nas majówka bez większych planów. Wczoraj bylismy z wizyta u moich rodzicow, w środę my mamy gości a dzisiaj pewnie jakis spacerek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w majówkę siedzimy w domu i chorujemy... Jakieś paskudztwo nas złapało , na szczęście małemu już przechodzi, za to ja i mąż czujemy się do du...
 
reklama
Zdrówka :*
U mnie synek zakatarzony, ale nie wiem czy mu ten katar przez ząbkowanie się nie pojawił. Denerwuje się jak już widzi, że do nosa się z czymś zbliżam, nawet wytrzeć sobie nie daje. Tyle płaczu o nic :(

Leylah ja to właśnie bym po 2-óch synach chciała jeszcze 2 córki ale co z tego planowania wyniknie to nie wiem.

U mnie też majówka na spokojnie, dziś do moich rodziców pojedziemy, może grilla rozpalimy. Karkówka to już z miesiąc za mną chodzi :D
 
Do góry