reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hehe moja siostra mówiła właśnie ze pierwszym objawem kazdej ciąży właśnie byly sutki :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak bylo teraz i w pierwszej ciąży też. Tak ze dla mnie to pierwszy pewny objaw ciąży na grubo przed zrobieniem testu. Bo w tym ostatnim udanym cyklu sutki bolaly mnie od 17dc

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
U mnie tak bylo teraz i w pierwszej ciąży też. Tak ze dla mnie to pierwszy pewny objaw ciąży na grubo przed zrobieniem testu. Bo w tym ostatnim udanym cyklu sutki bolaly mnie od 17dc

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
To bynajmniej wiesz już czego możesz się spodziewać. Mnie np po luteinie bolały sutkim. W tym cyklu gin powiedział że odpuszczamy luteinę także objawy które będą występowały w tym cyklu nie będą od luteinki :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie te sutki nie bolaly tylko cale cycochy mnie swedzialy. I mialam okropny bol upy... ponadto zasypialam niemal na stojaco.
 
Mnie też bolała kość ogonowa juz myślałam, że znów torbiel mi się skręciła.
Witam nowe dziewczyny, mam nadzieje ze do końca przyszłego roku wszystkie tu będziemy zbrzuchacone, a niektóre juz z dziećmi :)
 
Witam dziewczyny! Nie odzywam się bo pracuję teraz 12 godzin dziennie , a zanim nadrobię czytanie was, to zasypiam :( Gratuluję tym którym już się udało i witam te które przybyły :)
 
reklama
Do góry