reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ej dziewczyny już się pierwsze wrześnióweczki pojawiły. Ale to leci. A tak niedawno w lipcóweczki wchodziłam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Co cykl mam nadzieje że dołącze do takie grupy no ale wyraznie muszę trochę poczekać na ten mój cud :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najlepiej aby po upieczeniu troche postał. Można go owinąć w folię spozywczą lub włożyć w jakiś szczelny pojemniczek :) chyba że ktoś woli taki mięciuśki :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi piernik kojarzy się z tymi takimi sklepowymi ciachami mocno brązowymi w kształcie serca przeważnie i w sumie tylko takie pierniki jadłam. :D Nie wiem czy wolę miękki czy taki twardszy ale wydaje mi się, że te ciacha są bardziej twarde niż miękkie. [emoji14]
 
No jeszcze nie wiadomo tak? Może się okazać że szybciej? Tak wywnioskowałam z dzisiejszych postow

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn w zasadzie to masz rację. Bo jesli jednak nie dostanę tej pracy to przedluzam elki najdłużej jak się da. I zaczniwmy juz w styczniu. Ale nadal jak głupek liczę ze jutro lub w piątek się odezwą.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Tzn w zasadzie to masz rację. Bo jesli jednak nie dostanę tej pracy to przedluzam elki najdłużej jak się da. I zaczniwmy juz w styczniu. Ale nadal jak głupek liczę ze jutro lub w piątek się odezwą.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
No ja cały czas trzymam kciuki i myślę że zadzwonią. Końcówka roku w firmach to zawsze nerwówka i pełno roboty jest także pewnie dlatego sporo czekasz na tel od nich. Nie martw się Kochana bo każda z tych sytuacji będzie dobra. A może uda się od razu w styczniu i będziesz na ciązowym zwolnieniu [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry