reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Urocze [emoji173] [emoji173] [emoji173] mój jeszcze tak nsrdzi nie gada=)

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
Poczekaj az zacznie to nie raz zeszkla Ci sie oczka...Ja czasami musze odejsc od niego jak cos powie bo mi smutno ze tak chce rodzenstwo a ja teraz nawet nie moge sie starac:(

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Czytam Was od kilku dni i wczoraj stwierdziłam, że chce do Was dołączyć. Bije z Was ogrom pozytywnej energii i to jak sie wspieracie jest naprawdę super :)
Trochę o mnie - Natalia- 24 lata - mam synka 3 latka (którego sama wychowywałam przez 2 lata a potem poznałam moje obecnego partnera z którym planujemy założyć rodzine). To jest nasz pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia. @ przypada mi na 19.01 a obecnie jestem po owulacji. Kupiłam testy owulacyjne i przez 3 dni wychodziły negatywne. Później był pozytyw (dwie takie same kreski), coś mnie podkusiło żeby zrobic kolejnego dnia i kreska testowa wyszła o wiele ciemniejsza, natomiast dzisiaj rano wyszły obie takie same. To normalne że LH tak spada?

Widziałam że macie tabelke- jutro się do niej dopiszę :)
 
Cześć Dziewczyny!
Czytam Was od kilku dni i wczoraj stwierdziłam, że chce do Was dołączyć. Bije z Was ogrom pozytywnej energii i to jak sie wspieracie jest naprawdę super :)
Trochę o mnie - Natalia- 24 lata - mam synka 3 latka (którego sama wychowywałam przez 2 lata a potem poznałam moje obecnego partnera z którym planujemy założyć rodzine). To jest nasz pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia. @ przypada mi na 19.01 a obecnie jestem po owulacji. Kupiłam testy owulacyjne i przez 3 dni wychodziły negatywne. Później był pozytyw (dwie takie same kreski), coś mnie podkusiło żeby zrobic kolejnego dnia i kreska testowa wyszła o wiele ciemniejsza, natomiast dzisiaj rano wyszły obie takie same. To normalne że LH tak spada?

Widziałam że macie tabelke- jutro się do niej dopiszę :)
Witam :) trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki :) tak LH spada powoli :) mi też przeważnie wychodzą 3 dni pozytywne ale pamiętaj że tylko ten pierwszy się liczy i od niego liczymy 24/36h :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki :) tak LH spada powoli :) mi też przeważnie wychodzą 3 dni pozytywne ale pamiętaj że tylko ten pierwszy się liczy i od niego liczymy 24/36h :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje bardzo! :) I wzajemnie!
A tak jest nawet w przypadku kiedy tego pierwszego dnia kiedy juz był pozytyw kreski były takie same a następnego testowa była juz o wiele ciemniejsza? Właśnie troche mnie to zmyliło bo jak pierwszy wynik był pozytywny to byłam pewna, że owulacja bedzie w ciagu 24-36h ale jak nastepnego dnia tes wyszedł jeszcze "bardziej" to juz nie wiedziałam od którego z nich mam sie bardziej sugerować
 
Dziękuje bardzo! :) I wzajemnie!
A tak jest nawet w przypadku kiedy tego pierwszego dnia kiedy juz był pozytyw kreski były takie same a następnego testowa była juz o wiele ciemniejsza? Właśnie troche mnie to zmyliło bo jak pierwszy wynik był pozytywny to byłam pewna, że owulacja bedzie w ciagu 24-36h ale jak nastepnego dnia tes wyszedł jeszcze "bardziej" to juz nie wiedziałam od którego z nich mam sie bardziej sugerować
Zawsze tym pierwszym pozytywem :) poziom lh wzrasta do najwyższej wartości i pózniej spada. Ale przewaznie nie dzieje się to w jeden dzień. Dlatego zawsze bierzemy pod uwagę pierwszy pozytyw. Od tego momentu nie ma co robić kolejnych ;) ja już teraz robię tylko do pierwszego pozytywa i na tym koniec :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!
Czytam Was od kilku dni i wczoraj stwierdziłam, że chce do Was dołączyć. Bije z Was ogrom pozytywnej energii i to jak sie wspieracie jest naprawdę super :)
Trochę o mnie - Natalia- 24 lata - mam synka 3 latka (którego sama wychowywałam przez 2 lata a potem poznałam moje obecnego partnera z którym planujemy założyć rodzine). To jest nasz pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia. @ przypada mi na 19.01 a obecnie jestem po owulacji. Kupiłam testy owulacyjne i przez 3 dni wychodziły negatywne. Później był pozytyw (dwie takie same kreski), coś mnie podkusiło żeby zrobic kolejnego dnia i kreska testowa wyszła o wiele ciemniejsza, natomiast dzisiaj rano wyszły obie takie same. To normalne że LH tak spada?

Widziałam że macie tabelke- jutro się do niej dopiszę :)
Witaj! :) Koniecznie zajrzyj na naszą tabelkę www.tnij.at/starania2018 . Dopisz się do niej lub jeśli chcesz to zrobię to za Ciebie. :)

Co do testów owu, tak jak pisała @wisienka94 mogą być kilka dni testy pozytywne, miałam identycznie. :)
 
Kurcze ale zbieg okoliczności, tak zerkam w tabelkę. :D Dwie dziewczyny, to samo imię, ten sam wiek, to samo miasto, ten sam dzień nast. @ to nie może być przypadek! :D
 
reklama
Kurcze ale zbieg okoliczności, tak zerkam w tabelkę. :D Dwie dziewczyny, to samo imię, ten sam wiek, to samo miasto, ten sam dzień nast. @ to nie może być przypadek! :D

Wlasnie jak przed chwila wpisywałam to sama nie wierzyłam ;p Aż sprawdziłam profil Natalii i jednak jest rok różnicy ;p ja jestem rocznik 93 a ona 94, ale w związku ze urodziny mam w listopadzie to czuje sie jeszcze za młoda na 25l ;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry