reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Kurcze ale zbieg okoliczności, tak zerkam w tabelkę. :D Dwie dziewczyny, to samo imię, ten sam wiek, to samo miasto, ten sam dzień nast. @ to nie może być przypadek! :D
Tylko dzieci nie te =D NAJ

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
Zawsze tym pierwszym pozytywem :) poziom lh wzrasta do najwyższej wartości i pózniej spada. Ale przewaznie nie dzieje się to w jeden dzień. Dlatego zawsze bierzemy pod uwagę pierwszy pozytyw. Od tego momentu nie ma co robić kolejnych ;) ja już teraz robię tylko do pierwszego pozytywa i na tym koniec :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze to wiedzieć :) a jakie testy polecasz? Ja pierwszy raz kupowałam i sięgnęłam po te z rossmanna gdzie jest 5 sztuk. Marka chyba facelle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze to wiedzieć :) a jakie testy polecasz? Ja pierwszy raz kupowałam i sięgnęłam po te z rossmanna gdzie jest 5 sztuk. Marka chyba facelle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Paczka 5 sztuk w rossmanie? Pokażesz mi jakie to są? Bo ja widzialam zawsze tylko te po dwa pakowane, a lepiej by opłacało się pięć kupić na raz. :)

EDIT
A dobraaa!!! Ja pomyślałam o ciążowych a ty piszesz o owulacyjnych. :D Chyba muszę iść spać xD
 
Cześć Dziewczyny!
Czytam Was od kilku dni i wczoraj stwierdziłam, że chce do Was dołączyć. Bije z Was ogrom pozytywnej energii i to jak sie wspieracie jest naprawdę super :)
Trochę o mnie - Natalia- 24 lata - mam synka 3 latka (którego sama wychowywałam przez 2 lata a potem poznałam moje obecnego partnera z którym planujemy założyć rodzine). To jest nasz pierwszy cykl w którym zrezygnowaliśmy z zabezpieczenia. @ przypada mi na 19.01 a obecnie jestem po owulacji. Kupiłam testy owulacyjne i przez 3 dni wychodziły negatywne. Później był pozytyw (dwie takie same kreski), coś mnie podkusiło żeby zrobic kolejnego dnia i kreska testowa wyszła o wiele ciemniejsza, natomiast dzisiaj rano wyszły obie takie same. To normalne że LH tak spada?

Widziałam że macie tabelke- jutro się do niej dopiszę :)
Hej ja miałam dwa dni testy owu pozytywne, w te dwa dni przytulanki i w tym momencie jestem w 7tc :)
Ja też syna wychowywałam sama, ale krócej :) z moim D zamieszkaliśmy razem jak mały miał 15 miesięcy a teraz ma 3,5 roku. A 30 grudnia wzięliśmy ślub :) cieszę się że udało Ci się ułożyć życie [emoji7][emoji7][emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Co do testów owulacyjnych to używałam z formy Domowe Laboratorium i wydają się ok. :)

Tez je kupiłam. Te i tamte facelle i jednak jakos lepiej mi sie używa facelle. Ale chyba zamówię z apteki internetowej bo tam sa za grosze- za 10zl na przykład jest paczka 10owu i 2 ciazowe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dziewczyny ale miała wczoraj przygodę z testami owu ;p. Poczytywałam Was wieczorem, że te testy jak się jest w ciąży wychodzą pozytywnie. Myślę sobie co mi tam zrobię. Poszłam zrobiłam a tam dwie kreski, myślę sobie niemożliwe. Zamiast się ucieszyć zaczęłam się bać, kurcze a co jak na serio tak czy wszytko będzie okej z ciąża i tak dalej. Poleciałam mężowi pokazać mówi no są dwie kreski. Odczekałam 20 minut mówię powtórzę, pokazała się znowu ale już słabsza. No nic poczekam do rana zrobię rano. Zrobiłam ale po kresce ani śladu. Chyba jakieś felerne te testy owu. Chociaż cholera wie. Jak robiłam kilka dni po owu też nic nie było tylko jedna kreska a teraz takie coś. Stwierdziłam, że czekam do @. Dobrze chociaż, że nie dostałam doła, że znów czeka mnie porażka i rozpoczęcie 5 cyklu ;).
 
reklama
Hej ja miałam dwa dni testy owu pozytywne, w te dwa dni przytulanki i w tym momencie jestem w 7tc :)
Ja też syna wychowywałam sama, ale krócej :) z moim D zamieszkaliśmy razem jak mały miał 15 miesięcy a teraz ma 3,5 roku. A 30 grudnia wzięliśmy ślub :) cieszę się że udało Ci się ułożyć życie [emoji7][emoji7][emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Początkowo było bardzo cieżko bo zostałam już sama w ciazy i ciąże wspominam bardzo złe bo ciagle byłam smutna i zestresowana. Dlatego teraz wiedzę jak to jest niesamowite jak planuje sie z kims dziecko kto tego chce i kogos kto traktuje mojego syna jak swojego. I tak z pesespekrywy czasu to sie cieszę ze musiałam przez to wszystko przejść- teraz bardziej doceniam życie i jestem z kim kogo kocham a nie w toksycznym związku. Tez sie bardzo Cieszę ze Tobie rownież udało sie poznać kogos wartościowego :) to budujące i to bardzo!

U nas tez było przytulanki w te dwa dni ;) pierwsza ciąża była szybciej niz wtedy chciałam wiec jestem ciekawa jak teraz nam pójdzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry