reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Wikomama

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2017
Postów
23
Witam:) może troszkę za wcześnie na taki temat ale już sama nie mogę doczekać się kolejnych starań, dlatego pomyślałam że jest tu jeszcze kilka mam, które muszą chwilkę poczekać na kolejnego albo pierwszego dzidziusia :)
My planujemy starania rozpocząć od stycznia, czekamy aż nasz pierwszy synek będzie troszkę większy i bardziej samodzielny. Aktualnie ma 7 miesięcy :)
 
reklama
Witaj adiika:) powiem Ci że ja już ostatnio się trochę obawiałam że jestem w ciąży, a mój mały jest taki wymagajacy ze hej... Dlatego wolałabym żeby miał już te 2 latka jak się drugie urodzi ;)

Leylah jasne że możesz :) cieszę się że tak szybko znalazły się mamy w podobnej sytuacji co ja :)
 
Mam dzieciaczki z taka mała roznica wieku:) Fajnie juz sie razem bawią:)

My planowaliśmy starania od wakacji, ale czeka mnie mały zabieg, wiec trzeba bedzie jeszcze troche poczekac...:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w tym cyklu mierze temp. zeby wiedziec co i jak, ale ktoś kto sie na tym zna powiedzialby, ze to i tak niemiarodajne, bo wstaje w nocy do małego z 5 razy na cyca (taki się zrobił niedobry, wiec nie pamietam kiedy przespalam ciurkiem 3 godziny) i te mierzenie rano nie zawsze o tej samej porze, ale ładnie widać skok więc będę mierzyla dalej mimo wszystko.

I moj też z tych wymagajacych, dlatego chciałabym tak z 3 lata różnicy między dziećmi :)

Leylah masz dwojke dzieci? Jaka plec? :)
Tita to Wasz pierwszy cykl starań?
 
Do góry