reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

O kurcze !
Ale już teraz jest w porządku ?
Ogólnie tak, jedynie odczuwam ból tego jajowodu ale to myślę, że każda blizna pobolewa, ta na brzuchu czasami też boli, a tylko wtedy jak pogoda nagle się zmienia. Najlepsze jest to, że lekarz który prowadził mnie przed pobytem w szpitalu (ordynator) nawet nie zajrzał jak się goję, już o tym wspominałam... Tragedia. Ale co ja wymagam, skoro to przez niego chodziłam 10 tygodniu w ciąży pozamacicznej... Także nawet nie miałam robione diagnozy drożności jajowodów, bo został zachowany.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
hejo :)

ja dziś pozytywnie nastawiona :) wczoraj rozmawiałam z moim G, bo On czasem coś powie a później się z tego wykręca, więc dobitnie zapytałam czy faktycznie chce już drugiego bobasa, a On że tak, tylko musimy ustabilizować swoją sytuację finansową, czyli muszę znaleźć nową pracę ;) jeszcze tydzień temu jakby ktoś mnie zapytał czy chce drugie dziecko to powiedziałabym że jeszcze długo nie, a tu proszę, coś się w głowie odblokowało i nie mogę się doczekać :D

w każdym razie od dziś rzucam coca colę, słodycze i podpalanie fajek :-p obym wytrwała

Mi pękł jajowód i przez to właśnie miałam krwotok wewnętrzny czyli między innymi płyn w zatoce douglasa, to jest taki ból, że masakra. Masz uczucie jakby mega wzdęcia ale nie możesz nic zrobić, ból jest paraliżujący, skurcz taki jakby szedł mi od lewego barku po podbrzusze, byłam mega słaba i mdlałam non stop.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
:szok::szok::szok:
 
@Blair87 no to powodzenia w wytrwalosci.

My z mezem po slubie jesteśmy juz 2 lata i dopiero teraz nadszedl odpowiedni moment na dziecko. Gdybym tylko wiedziala ze nie tak łatwo jest zajsc w ciaze to staralabym sie szybciej...


Swoja droga jak tak sobie czytam dziewczyny te wasze problemy z jajnikami,leczeniem itd to wam współczuję.
Ostatni raz jak bylam i ginekologa to bylo to rok temu i wtedy nie stwierdził zadnych przeciwwskazań do ciazy. Mialam lekka nadzerke leczona globulkami ale powiedzial ze jesli chce to moge zachodzić w ciaze choc stwierdzil ze skoro mam 26 lat to mam jeszcze czas - co za palant!

Teraz tak na maxa staramy sie 4 cykl.
Przed nami 1,5 tyg do owulacji. Zabezpieczylam się teraz w testy owulacyjne, pije inofolic i staram sie zmniejszyc stress bo chyba z nim jwst najciężej.

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
@Blair87 no to powodzenia w wytrwalosci.

My z mezem po slubie jesteśmy juz 2 lata i dopiero teraz nadszedl odpowiedni moment na dziecko. Gdybym tylko wiedziala ze nie tak łatwo jest zajsc w ciaze to staralabym sie szybciej...


Swoja droga jak tak sobie czytam dziewczyny te wasze problemy z jajnikami,leczeniem itd to wam współczuję.
Ostatni raz jak bylam i ginekologa to bylo to rok temu i wtedy nie stwierdził zadnych przeciwwskazań do ciazy. Mialam lekka nadzerke leczona globulkami ale powiedzial ze jesli chce to moge zachodzić w ciaze choc stwierdzil ze skoro mam 26 lat to mam jeszcze czas - co za palant!

Teraz tak na maxa staramy sie 4 cykl.
Przed nami 1,5 tyg do owulacji. Zabezpieczylam się teraz w testy owulacyjne, pije inofolic i staram sie zmniejszyc stress bo chyba z nim jwst najciężej.

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
Mi też nikt nic nie powiedział ze są przeciwskazania do ciąży [emoji6] bo z PCOS można zajść, zresztą tsh jest w normie dla wielu lekarzy wiec jakbym była zdrowa... zależy dużo od podejścia lekarzy [emoji6]
 
Ogólnie tak, jedynie odczuwam ból tego jajowodu ale to myślę, że każda blizna pobolewa, ta na brzuchu czasami też boli, a tylko wtedy jak pogoda nagle się zmienia. Najlepsze jest to, że lekarz który prowadził mnie przed pobytem w szpitalu (ordynator) nawet nie zajrzał jak się goję, już o tym wspominałam... Tragedia. Ale co ja wymagam, skoro to przez niego chodziłam 10 tygodniu w ciąży pozamacicznej... Także nawet nie miałam robione diagnozy drożności jajowodów, bo został zachowany.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Ciężko zrozumieć mi tok myślenia lekarza ... no szok
 
@Stokrotenka23 ten moj ginekolog to taki starszego pokolenia byl.
Mam sie bac? Coś mozw byc nie tak?

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
Nie.. tylko ja jestem zdania że co 2 ginekolodzy to nie jeden. Wiesz. .. jeden ginekolog powiedział rok temu ze mam brać anty jakiś czas by za chwilę być w ciąży a poszłam do endo i kazała odstawić anty bo to nie leczenie. A kolejny gin zwiększył mi dawkę duphastonu. Nie chce straszyć, bo każdy przypadek jest inny ale bazuje na swoim doświadczeniu i po prostu upewniam się u innych lekarzy.

I od ponad roku kiedy się bada w ciąży nie jestem. A nie zabezpieczamy się już 4-5 lat [emoji6]
 
reklama
Ja teraz mam sporo stressu. Jak nie uda sie w tym.cyklu to w następnym.. Jade na miesiac do polski do Białegostoku zapominajac o pracy.. Mam nadzieje ze wtedy sie uda. A jak nie to po powrocie do Holandii chyba bede myslec i jakiejs wizycie u poloznej.

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
Do góry